Váš Bankovní Účet a Světové Ekonomické Fórum

Nemluvíme o implantovaných nových zařízení jako jsou třeba Grafenové Počítače, které Pracují 1000krát Rychleji, Spotřebují 100 krát méně Energie a jsou Menší. Mluvíme o nositelných zařízení, které jsou jako skoky do Vašeho mozku. Dříve jsme mohli říct jen velmi málo o elektromagnetické aktivitě Vašeho mozku. EEG, nebo-li Elektroencefalografie e standardní neinvazivní metodou funkčního vyšetření elektrické aktivity centrálního nervového systému. Sumační signály z neuronů jsou snímány elektrodami z povrchu hlavy.

Váš Bankovní Účet a Světové Ekonomické Fórum

Spotřebitelské Nositelné Zařízení

Dnes s použitím spotřebitelského, nositelného zařízení, jako jsou čelenky, čepice, ušní sluchátka, mobilní telefon, malé tetování, které nosíte za Vašim uchem, tím vším můžeme zachytit Vaše mozkové aktivity, jako jsou Vaše emocionální stavy, že jste šťastný, smutný, naštvaný… Tyto zařízení mají několik druhů senzorů, antén pro snímání a změnu signálů z Vašeho Těla.

Světové Ekonomické Fórum a Váš PIN Kód

Lidé ze Světového Ekonomického Fóra jak sami říkají, mohou zachytit a dekódovat obličeje, které vidíte ve Vaší mysli. Zachytit jednoduché tvary, čísla, Vaš PIN kód k Vašemu BANKOVNÍMU ÚČTU. O VÁS BEZ VÁS.

Světové Ekonomické Fórum, Digitální Proces a Vy

Světové Ekonomické Fórum, Digitální Proces a Vy

Největší strach Světového obchodního Fóra je, že jsou lidé, kteří se nepodrobí. Jejich největší strach je Váš boj za svobodu. Tyto digitální věci jsou absolutním klíčem, bez nich nedokáží nikoho přinutit – BankID, Digitální Měna, Virtuální kreditka… Bez nich nedokáží požadovat, aby jste něco udělal. Jestliže mají DIGITÁLNÍ PROCES, kterým mohou omezit Váš pohyb, Vaše chování a Vaše rozhodnutí se zmáčknutím tlačítka jste hotový. DIGITÁLNÍ PEKLO – DIGITÁLNÍ KONCENTRÁK.

Konec Komerčních a Národních Bank a Změna Na jednu Globální Banku

Digitální Karta, Digitálizace Lidí a Ćeská republika

Nové karty se tokenizují. Každá taková bankovní transakce je token. Token je dlouhá sekvence znaků, která v sobě má co, kdo, kdy, kde, kolik, za kolik, jak a proč koupil, prodal. Tedy všechny možné informace o vás. Je to krok k ještě lepšímu sledování, k transhumanismu a k internetu lidi za pomocí zneužité technologie.

Co se stane když se všechno zdigitalizuje?

Konec Hotovosti vede k ještě Větší Kontrole, to je Digitální Koncentrák.

Bankovní Systém s Biometrikou
Digitální Dvojče – Dr. Robert Duncan – NSA – Světová Simulace

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP