Grafenové Počítače Pracují 1000krát Rychleji, Spotřebují 100 krát méně Energie a jsou Menší

Grafenové počítače

Grafen je ve veřejném prostoru od roku 2004, odstartoval revoluční vlny výzkumu v oblasti elektroniky. Grafen má několik vlastností, díky nimž se bortí současné standardní počítače, mobily, mikroprocesorová technologii a z toho vycházející aplikace, zažité dogma, umělá inteligence a mnohem víc …

Procesory na Bázi Grafenu 1000 krát rychlejší, 100 krát méně Energie

Díky grafenu se vědcům podařilo dosáhnout rychlosti, která byla tisíckrát vyšší než u křemíkových čipů. Ukázalo se, že procesory na bázi grafenu spotřebovávají stokrát méně energie než jejich křemíkové protějšky. Kromě toho umožňují také menší rozměry a větší funkčnost zařízení, která je mají.

Důsledky Grafenových Počítačů

  • Znehodnocení většiny kryptoměn jako Je Bitcoin
  • Prolomení současné Bankovní Bezpečnosti, která je založena na Matematickém Problému
  • Kontrola lidí z Genetické úrovně v Reálném Čase
  • Nano aplikace – Internet of Nano Things (IoNT), Internet nano věcí
  • Autonomní Umělé inteligence
  • Změna Dopravy a Komunikace
  • Cestování do Vesmíru
  • Klonování a Digitalizace DNA
  • Masové rozšířeni Torzní (Volné) Energie
  • Důležité je, aby tohle pochopilo co nejvíce lidí, aby se z toho nestal digitální koncentrák …

100 GHz a více ve Vašich Počítačích a Mobilech

Národní Nanotechnologická Iniciativa US (National Nanotechnology Initiative) v roce 2019 zahájila veřejně novou éru počítačů, které rychle nahradí počítače, mobily co máte doma (Národní nanotechnologická iniciativa -Boosting 5G Nanotechnology).

Jihokalifornská univerzita spolupracovala se společností Carbonics, Inc. na vývoji technologie uhlíkových nanotrubic, která dosáhla rychlosti přesahující 100 gigahertzů v radiofrekvenčních aplikacích.

Grafen revolučně mění zastaralé, současné technologie RF-CMOS (Radio Frequency Complementary Metal-Oxide Semiconductor), které josu všudypřítomná v moderní spotřební elektronice, včetně mobilních telefonů a počítačů …

Grafenová Terahertzová Zařízení pro Komunikační Aplikace

První generace terahertzových komponentů na bázi grafenu je v frekvenčním rozsahu mezi 300 GHz a 10 THz. Aplikační použití se dostává do širšího veřejného povědomí. S grafenem se provádí modulace, detekce i generování terahertzových vln.

Mimořádné elektronické, tepelné a optické vlastnosti grafenu spolu s jeho dvourozměrnou povahou a možností snadné integrace umožnily jeho použití v nové generaci vysoce výkonných zařízení schopných rozšířit výkon stávajících terahertzových komunikačních technologií.

Znehodnocení Většiny Kryptoměn jako Je Bitcoin

Bitcoin je založen na „Proof of work“, tedy na důkazu o provedení práce, což je vyřešený matematický problém a na ceně energie kolik spotřebuje. Tedy jinými slovy, když máte počítače, které pracují 1000 – 10000 rychleji, používají 100 méně energie, jsou menší, pak je otázka – Jak si myslíte, že se to promítne do ceny bitcoinu a dalších kryptoměn? Když všechno mezi sebou vynásobíte tak se dostáváte na znehodnocení kryptoměn v řádu milionkrát. Takže co stálo milion, může stát nově jednu korunu …

Grafenové a Kvantové Počítače a Prolomení Bezpečnosti

Přesnost Kvantových počítačů se určuje na prolomení zašifrované komunikace, tedy na matematickém problému. Grafenové Počítače ve spojení s kvantovými ještě rychleji prolomí jakýkoliv matematicky problém, tedy současné šifrování kryptoměn, bankovních aplikací, současného zabezpečené komunikace, aplikací … Dojde k přepsání internetu toho jak je nyní … Stane se mnohem, mnohem víc …

Grafen Rychleji Přenáší Teplo

Grafén je schopen vést teplo rychleji než jakýkoli jiný vodič používaný v elektronice, včetně mědi. Dokáže také přenášet elektrickou energii dvěstěkrát rychleji než křemík.

Grafén versus Křemík

Nejvyšší taktovací frekvence čipů na bázi křemíku dosahuje 3-4 GHz. Tento údaj se nezměnil od roku 2005, kdy závod o rychlost zpochybnil fyzikální vlastnosti křemíku a přivedl je na hranici možností. Od té doby vědci hledají řešení, které by nám umožnilo překonat maximální taktovací rychlost, kterou mohou křemíkové čipy poskytnout. A právě tehdy došlo k objevení grafenu.

Grafén a Přenos Dat ve Spojení s 5G

Grafen komunikuje v pásmu GHz a v pásmu THz. 5G Pohání Nanotechnologii na Bázi Grafenu ve Vakcíně Pfizer. 5G, 6G, 7G má frekvenční šířku pásma pro přenos velkého objemu dat, které se zpracovávají v yottabitovych datových centrech (NSA to store yottabytes in Utah data centre – 2009).

Terahertzová Buněčná Komunikace

Naše buňky komunikují pomocí světla (Biofotony – Profesor Fritz Albert Popp). Tedy v Terahertzovém pásmu. Frekvence červeného světla je od 405 – 480 THz a frekvence fialového světla je od 700 – 790 THz. Grafén také pracuje v teraherzovém pásmu. Lidé by tohle měli pochopit dříve, než bude pozdě … Více informací je také na Rádiové Tajemství DNA, nebo Nano-Implantát roste na Neuronech a Spojuje Mozek s Internetem. Jsou i možnosti jako Vědomí Mění DNA – Vědomý Koherentní Stály Vzor Rychleji mění DNA

Transhumanismus A Grafenové Počítače

Vrchol transhumanismu je, že už nemáte fyzikální, biologické tělo a Vaše vzpomínky, intelekt se přenese do digitálního světa. Když Vám někdo vymaže polovinu vzpomínek a restartuje Vás, tak si toho ani nevšimnete, stejně jak si třeba vymažete data na počítači. Chcete takový život? (5G nepotřebuje Čip – Biokodovaná DNA Rezonanční Frekvence k Ovládání Jedince v Matrixu – Amazon – BlackOps – Kontrola Mysli – Google Kvantový Superpočítač – Paralelní Vesmíry – Kopírování Duše)

COVID, 4 Průmyslová Revoluce a Grafenové Počítače

COVID byla iniciace do 4 průmyslové revoluce. Další krok byly vakcíny s grafenem. Co je další krok? 5G je Nový Světový řád (NWO – New World Order). Plán NWO je COVID, válka, hlad a digitální koncentrák … Co uděláte proto, aby se to nestalo? (Klaus Schwab – 2015 – 4 Průmyslová Revoluce)

Prameny

Národní Nanotechnologická Iniciativa US (National Nanotechnology Initiative) v roce 2019 zahájila veřejně novou éru počítačů – Grafenové Počítače Pracují 1000krát Rychleji, Spotřebují 100 krát méně Energie a jsou Menší – Grafenové počítače – Důsledky Grafenových Počítačů – Grafenová Terahertzová Zařízení pro Komunikační Aplikace – Znehodnocení Většiny Kryptoměn jako Je Bitcoin – Grafenové a Kvantové Počítače a Prolomení Bezpečnosti – Grafen Rychleji Přenáší Teplo – Grafén versus Křemík – Grafén a Přenos Dat ve Spojení s 5G – Terahertzová Buněčná Komunikace – Transhumanismus A Grafenové Počítače – COVID, 4 Průmyslová Revoluce a Grafenové Počítače

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP