Bývalý Námořní Důstojník David Voigts Odhaluje Cílený Individuální Program Kontroly Mysli

​Námořní Důstojník Psychologické Války Promluvil

Bývalý Námořní Důstojník David Voigts Odhaluje Cílený Individuální Program Kontroly Mysli

Jmenuji se David Voigts. Jsem bývalý námořní důstojník. Jsem absolventem Námořní akademie Spojených států. Mám titul v oboru inženýrství řídicích systémů. Pracoval jsem na pozicích elektronického boje a jaderného inženýrství jako důstojník povrchové války (Surface Warfare Officer). Během služby jsem se dozvěděl o tomto zaměřovacím programu (https://stop5g.cz/vstupte-do-matrixu-simulace-vnimajiciho-sveta-realita-je-nyni-videohra-chcete-to/).

​Psychologická Válka je Povolání

Víte, tohle je psychologická válka, toto je povolání, stejně jako existují (https://stop5g.cz/psychotronicka-technologie-je-realita-jiz-dlouho-psychotronicka-valka-kontrola-mysli-a-shumannova-rezonance-cteni-myslenek-je-vylepsenou-verzi-pocitacoveho-rozpoznavani-reci/) námořní lodě, které dělají povrchovou válku, tak je ponorková válka, protivzdušná válka … https://stop5g.cz/zareni-mobilniho-telefonu-a-nebezpeci-5g-covid-psychoza/ Máme lidi, které jsou v pěchotní armádě a dělají takovou práci, máme letectvo, které bombarduje, strategické bombardéry … To jsou věci, které vidíte ve zprávách (https://stop5g.cz/vesmirne-valky-ldal-je-haarp-druhe-generace-na-letadlech-a-5g-satelitech-smerovane-zbrane-zmeny-pocasi-pres-ovladani-nanotech-po-kontrolu-davu/)

​Program Ovládání Mysli a Rozhraní Člověk Stroj

Tento program se zabývá ovládáním mysli a zbraňového rozhraní člověk-stroj. Udělali hodně práce v 50. a 60. letech, které se zabývaly lidským tělem (https://stop5g.cz/studie-historie-mikrovlnne-radiace-emf-a-5g/). Zjistili jak fungují sluchová informace, vizuální informace, hmatová informace, jak jsou reprezentovány v těle a jak je můžeme manipulovat… Jak číst tyto informace. S moderními počítači jsme se dostali do bodu, kdy jsme schopni přesně zobrazit tělo se všemi smysly.

5G, 4G Nepotřebuje Čip, Biokódovaná DNA Rezonanční Frekvence k Ovládání Jedince v Matrixu

​Nahrávání Smyslové Informace a Přehrání v Jiném Biologickém Systému, Člověku

Překryvy osobnosti, jsou v základu nahrávky. Nahráváte osobu, která je ve specifickém emocionálním stavu. Řekněte vztek, nebo něco tak jednoduchého, naražený palec na noze, ranní nevolnost nebo že jste nastydli … Můžete vzít tyto hrubé smyslové informace a poté je zpracovat způsobem, který obecně zapadá do jakéhokoliv jiného bioelektrického systému.

​Poskytnete tělu bio elektrický vstup a pak tato osoba zažije tento fyzický pocit, který byl zaznamenán dříve.

​Knihovny Pocitů co Vám Vkládají do Hlavy

Víte, je to jako ve filmovém průmyslu, který má to, co volají Ruchový umělec (Foley Artist – vzruchy, které nevznikly přímo při natáčení) Mají knihovny všech různých zvuků, které byste mohli chtít použít ve filmu nebo v videozáznamu s inventářem. Něco co je v knihovně informací, které lze použít. Tento program používá stejný druh knihovny. Je to předem naplánovaná existující knihovna informací, kterou lze nahrát na elektrický systém člověka.

Oxid Grafenu a Sympatická Rezonance 5G

​Hlasy do Lebky

V2K (Voice to Skull, hlasy v lebce) je druh hovorového výrazu pro technologie, které mohou poskytovat sluchový vstup do těla (https://stop5g.cz/5g-nepotrebuje-cip-biokodovana-dna-rezonancni-frekvence-k-ovladani-jedince-v-matrixu-amazon-blackops-kontrola-mysli-google-kvantovy-superpocitac/).

Dneska je to křišťálově čisté rozhraní s lidským bioelektrickým systémem (https://stop5g.cz/patenty-od-psyops-k-neurologickym-valkam-monitorovani-lidi-pomoci-globalni-site-napr-telefonni-site-internetu-claudovy-fyziologicky-monitorovaci-system/).

​Můžete se Dostat do Dílčích Modalit Základních Emocí

Není nezbytně nutné předem (znát vše o člověku), můžete se dozvědět vše, cokoliv … Školní psychologie, cokoliv o čem víte, různí psychologové říkají, že existuje sedm základních lidských emocí, nebo jak to rozdělíte… Můžete se dostat dokonce i do dílčí modality každé z těchto emocí s touto technologií.

Nano-Implantát roste na Neuronech a Spojuje Mozek s Internetem

​Syntetická Telepatii

Odděleně, Syntetická Telepatii je pokročilejší systémové rozhraní mezi člověkem a strojem, který je zcela propojen s těly elektrickým systémem, takže nejen můžete získat sluchové informace z tohoto systému (https://stop5g.cz/seznam-patentu-kontrola-a-zmena-mysleni-chytra-sit-o-vas-bez-vas/).

​Můžete Stimulovat Centra v Mozku

Můžete získat jen plynatost, vůně, chuť stejně jako plnohodnotný hmat každého pole (https://vlnovagenetika.cz/spojeni-vakcin-s-magnetogenetikou-nanotechnologii-a-5g-vlnova-genetika-umela-inteligence/). Můžete centra, které vnímají informace v mozku stimulovat a můžete vytvořit cokoliv (https://vlnovagenetika.cz/darpa-a-programova-modulace-genove-exprese-hostitele-holograficke-informace-lze-zavadet-preventivne-oprava-poskozene-michy/).

​Technologie Pozměňuje Vaši Mysl, můžete mít pocit že Hoříte

Co jsme řekli předtím, něco nahrávat, nebo živá (pozměněná) informace o Vás, znáte jakýkoliv druh dotyku, který si dokážete představit. S touto technologií se můžete ujistit, že máte pocit, jako byste se pořezali, spálili, nebo Vás někdo udeřil, nebo … Mohou vytvořit jakýkoliv dotek pomocí této technologie.

​Systém Obousměrné Komunikace, Vytvoření Konfliktu uvnitř Člověka

Je to druh zcela obousměrného systému, který Vám může ublížit, mohou Vám ublížit a zároveň na Vás mluvit jak vám ubližují (https://stop5g.cz/studie-ucinky-neionizujiciho-elektromagnetickeho-zareni-a-mikrovln-na-zdravi/). Tímhle je to úplné mučení. Takto mluvíte o vytvoření konfliktu uvnitř člověka. Je to jako když spustíte poprvé proces. Prvně děláte tento proces ručně a pak eventuálně ho zautomatizujete.

​Automatizace Elektronického Mučení

Hodně z toho se dělá pomocí algoritmů. V minulosti, ať v 60. 70. 80. letech to museli provést pomocí typu útoku kontrarozvědky (Counter Intelligence). Toto může být náročné na práci, možná budete muset najmout 30 nebo 40 chlapů, aby jeden z těchto programů spustili. V určitém okamžiku to chtěli zautomatizovat a opětovně použít své pracovníky na jiné úkoly.

​Pokročilý VIRUS PSYCHOTRONICKÉ MYSLI

Přišli s tím, co nazývá VIRUS PSYCHOTRONICKÉ MYSLI, který je svým způsobem překonaný nebo zastaralý. Je to myšlenka, že automatizujete tento proces psychologické války (https://vlnovagenetika.cz/umela-inteligence-zalozena-na-desifrovani-jazyka-kognitivni-modely-a-neuromorfni-cipy-lidsky-mozek-byl-dekodovan/).

​Systém Poskytuje Pocit Doteku

Máte systém, který je schopen propojit se s tělem a poskytnout pocit dotyku. Co dělají u mnoha cílů je, že rozdělí tělo napůl a udělají všechny doteky řekněme na jedné straně těla podmínce „vědět“.

​Vytvořením Rozporu v Těle Vytvoříte velký Vnitřní Zmatek, Vztek

Pravou stranu podrobí podmínce „ano“. A jen mezi těmito dvěma slovy „vědět a „ano“ vytvoříte hodně vnitřního zmatku jen tím, že se rozporuje. Asi nejlepší způsob, jak to vysvětlit je ten, že jsme mívali hry s otázkami a odpověďmi, jen je hrajete s počítačem. Myslím, že to byl MAC zpátky v 80. letech nebo tak. Byl to předchůdce této umělé inteligence. Jen hraním „ano“ a „ne“ můžete způsobit spoustu sporů s osobou, odporovat jim.

COVID Psychóza – Alpha, Beta, Gamma mozkové vlny a radiace nebo mutace???

​Program Zesiluje cokoliv co Způsobuje Vaše Naštvání

Cokoliv, co by mohlo vybudovat důvěru se zkouší negovat. Cokoliv co způsobuje, Vaše naštvání se posiluje. Nebo podle toho jak programy fungují pokoušejí se vyvolat manický a depresivní stav.

​Únava, Nedostatek Spánku je prvek Psychické Války

Jedním z klíčových programů, prvků jakéhokoliv programu psychické války, který znáte, je nedostatek spánku. Takže když jste ve zranitelném stavu, (nedostatek spánku) je jen jedna z těch věcí, které to zesílí. Vypadá to, jako když se na něco soustředíte, máte záměr dělat práci co zahrnuje hodně fyzického pohybu, nebo soustředění, zdá se, že víc Vaší pozornosti je vzato jinam, je to otázka soustředění (v těžké situaci).

​Program odvádí Vaše Soustředění

Když ležíte a spíte, jste méně soustředění a pak je to jen o situaci https://vlnovagenetika.cz/ministerstvo-obrany-nedoporucuje-geneticke-testovani-kvuli-sledovani-jednotlivce-z-geneticke-urovne/ Rozdílné stavy mysli jako tento, menší soustředění, systém je schopen dát Vám větší vstup a v tomto smyslu to na Vás (depresivní stav, cokoliv) funguje…

​Mobilní Systém na Penetrací Lidského Vědomi

Jsem jedním z těch lidí, kteří si jasně myslí, že je to celosvětový základní pronikavý typ radarového systému. Prostě nemůžete jít nikam, kde nebudete jasně spojeni s tímto systémem (https://stop5g.cz/rizeni-mysli-pomoci-kvantovych-skalarnich-vln-dna-rezonance-fraktalni-mozek-k-rozhrani-pocitace/).

​Systém co sleduje Všechny Lidi a Signály na Světě

Myslím, že něco je uvnitř o čem nevíme a možná je těžké pochopit i to, že to může ovlivnit všechny kolem vás. To je ošemetná věc, nešťastná realita, kterou musíte označit a vysvětlit veřejnosti. Měli jsme velké štěstí s filmem o Snowdenovi, ve kterém předvedli jakýsi trojitý systém. V tom filmu ukazují grafiku uživatelské rozhraní. Představte si to jako webový prohlížeč, jako záložky v prohlížeči. můžete mít jednu dvě a tři záložky … Představte si, že první tab je to, čemu říkají první skok, takže řekněme, že průměrný člověk, má ve svém účtu 40 kontaktů, ze sociální sítě, z facebookové stránky, nebo mezi jeho přáteli a rodinou, což je jeho normální sociální síť. Pak každý z těch 40 má zase 40 a to by byla druhá záložka, takže na druhé kartě byste věděli 40 krát 40 Pak třetí záložka je krát 40 a pak ještě jednou 40 (40*40*40*40=2560000), kolik máte záložek (složitější síť) Dostanou se k těmto kontaktům. Pro jeden cíl, pokud sledujete jednu osobu, nyní jste dovolil shromáždit všechny telefonní data od 2,5 miliónů lidí.

​Signální Inteligence a Monitorování Všech Signálu, Vln

Vypadá to, že je tady podobná situace, jestli třeba vezmou 10-20 tisíc cílů a dají ty cíle do tohoto systému… Tím dávají sobě povolení sledovat každého. Pro lidi je to tak namáhavé, aby pochopili (https://stop5g.cz/elektronicky-rizene-anteny-s-vice-paprsky-esma-mikrovlnna-trouba-ve-vesmiru-5g-smrtici-a-sledovaci-mrizka/). Nejsou to jen TIs (target individuals, cílový jedinci), opravdu to může být každý. Úplně stejným způsobem si dali svolení k tomu, aby sledovali všechny ve Spojených státech pomocí sítí (Dragnet Surveillance). Jen z toho, aby sledovali pár telefonických zpráv několika lidí.

​Je Potřeba Informovat Veřejnost

Stejným způsobem se snažili zdiskreditovat lidi. Většina veřejnosti si toho není vědoma, že tato technologie existuje (https://stop5g.cz/5g-technologie-zamerena-mikrovlnna-radiace-ticha-valka/). Co musíte vědět o tomto programu je, že všechno je o lsti a podvodu, Toto je systém který byl zkoumán od 70. let a byl samozřejmě rok od roku financován a byl zdokonalován … (https://stop5g.cz/palantir-trump-promis-5g-talpiot-autonomni-umela-inteligence/) Co zažíváme nyní jsou zacílení jedinci …

Technologie pro politickou kontrolu – Biozbraň aktivovaná frekvencí viru – Mysl a Bioroboti

Námořní Důstojník Psychologické Války Promluvil – Psychologická Válka je Povolání – Program Ovládání Mysli a Rozhraní Člověk Stroj – Nahrávání Smyslové Informace a Přehrání v Jiném Biologickém Systému, Člověku – Knihovny Pocitů co Vám Vkládají do Hlavy – Hlasy do Lebky – Můžete se Dostat do Dílčích Modalit Základních Emocí – Syntetická Telepatii – Můžete Stimulovat Centra v Mozku – Technologie Pozměňuje Vaši Mysl, můžete mít pocit že Hoříte – Systém Obousměrné Komunikace, Vytvoření Konfliktu uvnitř Člověka -Automatizace Elektronického Mučení – Pokročilý VIRUS PSYCHOTRONICKÉ MYSLI – Systém Poskytuje Pocit Doteku – Vytvořením Rozporu v Těle Vytvoříte velký Vnitřní Zmatek, Vztek – Program Zesiluje cokoliv co Způsobuje Vaše Naštvání – Únava, Nedostatek Spánku je prvek Psychické Války – Program odvádí Vaše Soustředění – Mobilní Systém na Penetrací Lidského Vědomi – Systém co sleduje Všechny Lidi a Signály na Světě – Signální Inteligence a Monitorování Všech Signálu, Vln – Je Potřeba Informovat Veřejnost

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP