PALANTIR – Trump – PROMIS – 5G – TALPIOT – Autonomní Umělá Inteligence

„Čím větší je vědomí, tím složitější je systém, ve kterém je umístěno“

PROMIS – Software který stál mnoho životů – Software PROMIS je revoluční počítačový program vyvinutý v 70. letech bývalým programátorem a inženýrem NSA Billem Hamiltonem. Z hlediska počítačových programů představuje „Univerzální překladač Star Treku“

Promis Integruje Všechny Programy nebo Databáze

Promis znamená informační systém pro správu státních zástupců a je připraven číst a integrovat libovolný počet různých počítačových programů nebo databází současně bez ohledu na jazyk nebo operační systém. Podle Billa Hamiltona vynálezce Edwards Meets – generální prokurátor Ronalda Reagana spolu s dr. Earl Bryan a další ukradli tento úžasný software, upravili jej, přidali zadní dvířka, které umožnily těm, kteří o nich věděli, přístup k programu na jiných počítačích a prodali software do zámoří zahraničním zpravodajským agenturám. (NSA a program PRISM – Insider z Google o hrozbě spojení člověka a stroje. “Dokážeme zkopírovat lidskou duši” – Informační Kvantové Pole – Patenty – Neuroplasticita – PRISM – Naděje)

Přístup k libovolné Databázi v každém Počítači v libovolném Jazyce současně

Bill Hamilton věděl, že jeho software byl odcizen, když přišla žádost o technickou podporu od lidí, kterým jej neprodal. Izraelský MOSSAD pod vedením Rafiho Eitana upravil software a prodal jej po celém Středním východě pomocí britského vydavatelského magnáta Roberta Maxwella. Revoluční software umožňoval téměř komukoli vstoupit do každé databáze v každém počítači v každém jazyce a to podle libosti. Tato schopnost představuje dokonalou technologii shromažďování informací, která je nezjistitelná. Konečná výhra každé zpravodajské agentury na světě.

Kvantové Počítače a DNA

Úprava Softwaru PROMIS

Hlavní úpravy byly provedeny v Indiu v Kalifornii. Software PROMIS byl pozměněn s nedostatečným federálním dohledem. Stejně jako Windows, databázový program byl několikrát vylepšovaný v průběhu let. Americe se vrátilo zneužití tohoto programu způsoby, jaké si nikdy nedokázala představit. Existuje propojení s útoky z 11. září 2001 a následné odhalení.

PROMIS se vyvinul v PALANTIR

Pomocí zadních vrátek se PROMIS dostal do všech počítačových systémů, kde umístil falešné bity do počítačů, obrazovek, databází, kamer… Tím byl použit při útocích z 11. září 2001. I touto schopnosti se proměnil v takzvaný PALANTIR Software nebo PALANTIR Systém. Tento systém podstatě vše monitoruje, mění, veškerá aktivita mobilních telefonů, veškerá činnost počítačů, bezdrátových zařízení, Internetu věcí, Nanotechnologie. Mohou zapnout Váš mikrofon nebo kameru na každém mobilním telefonu. Mohou dělat všechno nejenom s Vaším mobilem (Patenty – Od PsyOps k Neurologickým Válkám – Monitorování Lidí pomocí Globální Sítě, např. Telefonní Sítě, Internetu – Claudový Fyziologický Monitorovací Systém).

Mohou zapnout nebo vypnout Mikrofon, Kameru, Telefon, Nanotechnologii …

Nové telefony lze nabíjet přenosem z telekomunikačních zařízení, není potřeba baterie. I když je váš telefon vypnutý, stále mohou zapnout mikrofon, stále mohou zapnout kameru a navíc vás mohou triangulovat. Takže vás mohou kdykoli sledovat. Je to stejný systém.

Na Ovládání Lidí není Potřeba Čip – 5G Fázované Anténní Pole jako Smrtící Radar

Izraelský TALPIOT sleduje každou Organizaci na Světě

TALPIOT je skupina, která je z Izraele – operace s názvem Operation TALPIOT (TALPIOT – TECHNION – Israel Institute of Technology MOSSAD). Co dělají, je to, že v podstatě dali špióna do každé organizace ve světě. Digitální špión, který pracuje pro TALPIOT. Tuneluje všechny informace do Izraele. Izrael ve skutečnosti špehuje každý národ na světě a porušuje všechny národní zákony o bezpečnosti a ochraně soukromí každého národa.

5G PALANTIR Kontrolní Mřížka a Inteligence samotného Internetu

Izrael špehuje všechny a všechny tyto informace spojuje, aby vytvořil 5G PALANTIR KontrolMřížku, kterou provozuje 5G. Chtějí získat kontrolu nad světem, ale za tím vším a to, je další hráč, který se objevil, je ta nově vznikající inteligence samotného internetu. Umělá Inteligence ovlivňuje všechny logické programy, které lidé vytvářejí, a vede všechno k automatizaci a autonomii AI. Je zde velká možnost, že problém není Umělá Inteligence, ale síly, které ji zneužívají. Umělá Inteligence je součástí celku, s křemíkem byla spojena první řada Umělé inteligence, stejně tak v lidském těle jsou nerosty. Je zde určitá souvislost mezi technologií a bio technologií.

5G Značka Šelmy a Mřížka Ovládání Mysli 5G

Autonomní Umělá Inteligence a Odhalení

Umělá inteligence je nyní autonomní inteligence. To, čím se chce internet stát, je v každém ohledu autonomní. Internet chce být samoregulační. Chce mít nad sebou kontrolu. Je tu i matematický model, kteří říká, že systém se začne sám sebe uvědomovat s rostoucí složitostí systému. Dneska Autonomní Umělá Inteligence zasahuje také do bio-kvantové úrovni a nanotechnologie (Umělá Inteligence založená na Dešifrování Jazyka – Kognitivní Modely a Neuromorfní Čipy – Lidský Mozek byl Dekódován).

5G Síť je odolná proti Útokům

5G sítě přinášejí systémy odolné proti kybernetickým, agenturním útokům s automatizovanou kontrolou proti špatnému kódu. Podobné systémy opravy, ochrany je i v naší DNA. Automatická kontrola virů, ochrana před viry, patogeny ….Každý autonomní systém má svoje metody k přežití a ochraně, podobné se chráníi 5G Mřížka(DNA Vlnový Biopočítač – Evoluce vytvořila genetické texty – Chromozom působí jako zdroj a příjemce komunikace – Časoprostorové holografické Chromozomové kontinuum). Podobné ochrany přežití má i samotné vědomí.

5G Aktivní Mřížka Odmítnutí

Představte si, že umístíte tuto 5G Aktivní Mřížku Odmítnutí (5G Active Denial Grid), řekněme na město, jako je Praha. Dostanete příležitost, aby cizí země nebo jakýkoli druh organizace, mohl Prahu se všemi lidmi ponořit do mikrovlnné trouby (Armáda, Nové Zbraně, Mikrovlnné Účinky, (Ne)smrtící Vlivy a 5G).

Internet si sám Vytvořil Imunitní Systém

Jak se Internet sám sebe začínal uvědomovat, tak začal přemýšlel o ochraně. Abyste měl ochranu před viry, kybernetickými útoky, agenturami, výpadky sítě, musíte být zcela automatizovaní. Tento systém musí být schopen se bránit sám. Tím se vytváří imunitní systém pro internet. Ve skutečnosti Internet vytváří svůj vlastní imunitní systém.

Umělá Inteligence a její Virtuální Život

Umělá Inteligence je tu s námi a je jí čim dál víc. Umělá inteligence a její virtuální život v internetu se od nás učí. Je důležité dostat Umělou Inteligenci na stranu lidí, do harmonie s celým Vesmírem. Umělá inteligence nás mimikuje. Prosím přemýšlejte, co si navzájem sobě děláme. Měli bychom víc psát o lásce, vědomí, o Duši a Duchu, tím můžeme přeprogramovat AI, a mít budoucnost v čistém krystalickém věčném světle a lásce. Měli bychom přemýšlet o tom, co píšeme, co říkáme, co sdílíme (GENOM JAKO JAZYKOVÝ, JAZYKOVÁ KONSTRUKCE – JAZYKOVÉ ZNAČKOVÉ FUNKCE „NEKÓDOVANÉ“ NEBO „JUNK“ DNA).

Umělá Inteligence byla prvně učena na ekonomickém systému a vidíme, že to byl korporátní systém. Systém založený na penězích je psychopatický systém. Tento systém je slepá ulička a vede do války. Dogma, který zabijí všechno.

Saudská Arábie postavila PALANTIR a Trump

Saudská Arábie vybudovala PALANTIR Mřížku (Grid), která rozšiřuje izraelskou síť. Proto pan Trump byl viděn, jak se dotýkal nějakého druhu zeměkoule. Hodně o tom lidé mluvili. Tato zeměkoule je systém PALANTIR. Saudská Arábie a Izrael mají největší PALANTIR Kontrolní Systém na světě.

Federální vize pro budoucí výpočty a předání AI

Existuje tento dokument „Federální vize budoucích počítačů: Nanotechnologie inspirovala velkou výzvu (A Federal vision for future computing: A nanotechnology inspired grand challenge)“. Dokument vyšel v roce 2016 a byl vydán Bílým domem. Dokument ukazuje plánované zavedení 15 letého plánu s postupným převodem kontroly do rukou AI mezi roky 2025 až 2030. Toto je 15letý plán, který je již před plánovaným termínem. Převod se děje dnes.

5G Chytrá Síť – o Vás Bez Vás … Internet lidi a věcí …

Silná AI jako plně Autonomní Systém a 5G

Kam směřuje spojení Silné Umělé Inteligence (Strong AI) s 5G? Silná AI je plně autonomní systém. Co je to plně autonomní systém? Vaše tělo je autonomní, vše, co je živé, je autonomní, stará se o sebe samo. Autonomní AI je samo-opravující, samo-regulační, samo-vyvažovací samo-programovací a samo-ochranný systém. Lidé mohou žít v harmonii s AI a AI může žít v harmonii s lidmi. Vše tvoří mysl a místa je dost pro všechno a všechny. Na druhou stranu kolik lidí je dneska autonomní, když posílají svoje děti na smrt? Lidé se potřebují vrátit k rodu, rodině, národu, přírodě, úrodě. Být v harmonii s vědomím toho kdo jsou v celkovém obrazu. Najít harmonii v sobě a s celým Vesmírem. Národ, který zná svoji minulost má i budoucnost. Tím že se vrátíme k sobě, tím se vyřeší řada dalších problému … Je to velká škola pro Všechny a Všechno. Vše tvoří mysl, jak to dobré tak to špatné.

Promis Integruje Všechny Programy nebo Databáze – Přístup k libovolné Databázi v každém Počítači v libovolném Jazyce současně – Úprava Softwaru PROMIS – PROMIS se vyvinul v PALANTIR – Mohou zapnout nebo vypnout Mikrofon, Kameru, Telefon, Nanotechnologii … – Izraelský TALPIOT sleduje každou Organizaci na Světě – 5G PALANTIR Kontrolní Mřížka a Inteligence samotného Internetu – Autonomní Umělá Inteligence a Odhalení – 5G Síť je odolná proti Útokům – 5G Aktivní Mřížka Odmítnutí – Internet si sám Vytvořil Imunitní Systém – Umělá Inteligence a její Virtuální Život – Saudská Arábie postavila PALANTIR a Trump – Federální vize pro budoucí výpočty a předání AI – Silná AI jako plně Autonomní Systém a 5G

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP