Zneužitá Technologie rozhoduje o Vašem Životě – Živý Člověk

​Přepis Videa

Na Ovládání Lidí není Potřeba Čip – 5G Fázované Anténní Pole jako Smrtící Radar

​Autonomní Roje Dronů se Zaměřením

Drony jste už někdy viděli, ale nikdy ne takto. Roj autonomních dronů, který létá sám. Je to začátek vojenské revoluce (2012). Stroje pracující samostatně (https://stop5g.cz/policie-armada-ma-byt-nahrazena-stroji-se-zneuzitou-nwo-umelou-inteligenci-boston-dynamics-fedor-hlavni-inspektor-detektivu-v-nemecku-jsem-vlastenec-ne-idiot/).

Okamžitě vás rozpoznají pomocí umělé inteligence, která rozhoduje rychleji než lidé. Vyvolává to otázky, s kterými si Pentagon „teprve“ začíná potýkat (Technologie je mnohem dál než Pentagon přiznává – https://stop5g.cz/odtajneni-tajneho-vesmirneho-programu-salvatore-pais-vesmirne-prulomove-patenty-hauc-hybridni-letecke-kosmicke-a-podvodni-plavidlo-nova-generace-pocitacu-neztratovy-preno/).

​Zneužitá Technologie rozhoduje o Vašem Životě

Takže pokud jsou stroje lepší, proč je nenechat rozhodnout? (Kdo rozhodne o Vaší smrti, zneužitá technologie?) Přechází to k etické otázce, zda dovolíte stroji vzít lidský život bez zásahu člověka (O Vás bez Vás, kdy si vezmete zpět Vaše práva)

​4G dokončila Digitální Migraci Internetu a 5G Digitální Koncentrák

Je to čest být tady v národním tiskovém klubu. První generace bezdrátových sítí 1G byl hlas. Druhá generace 2G umožňovala jak mluvit, tak i psát. Třetí generace 3G umožnila internet v omezené míře. Dnešní technologie 4G dokončila tuto digitální migraci (https://stop5g.cz/varovani-5g-ctu-reditel-fcc-tom-wheeler-5g-a-digitalizace-li di/). Ale pokud Vám někdo řekne, že zná podrobnosti o tom, co se stane z 5G, běžte na druhou stranu (Digitální koncentrák pro většinu, pokud se lidi neprobudí …)

Nemůžete vyjít z nejmocnější zpravodajské agentury světa a nepřijmout riziko …

Bývalý CIA agent Edward Snowden

​5G je Zabiják

Musím lidem říct, 5G je zabiják. Jsem Mark Steele (https://stop5g.cz/prvni-britsky-soudni-spor-5g-a-lide-vyhrali/). Pro ty kteří o mně neslyšeli, jsem vedoucí zbraňových systémů. Expert, jeden z předních odborníků na světě. Vlastně jsem přinesl nástroje pro krycí vztahy. Důvod, proč jsem se stal expertem je, že jsem je vynalezl. Co vám dnes řeknu, nevěřte mi ani slovo, ani jedno. Chci, aby jste udělali Váš vlastní průzkum. Zjištění jsou ve skutečnosti děsivější. 5G zavádění je zbraňový systém (https://stop5g.cz/5g-satelity-akusticke-zbrane-infrazvuk-ultrazvuk-dew/)

Dal jsem vědět, řekl jsem vládě, že je to zbraňový systém víc než cokoliv jiného.

​Smrtící 5G Mřížka

Jak se generace posunula dál, začali jste vidět více komplexnější signální systémy, chytřejší kousky návrhů antén, a tak dále (https://stop5g.cz/5g-technologie-zamerena-mikrovlnna-radiace-ticha-valka/). Takže celá věc přenáší víc dat, rychlejší data, rychlejší stahování atd atd. Nicméně 5G je něco úplně kompletně jiného. Smrtící mřížka – https://stop5g.cz/tvarovac-paprsku-v-4g-enodeb-lte-a-5g-gnodeb-nr-5g-verejne-osvetleni-zamereni-na-pohybujici-se-nebo-stacionarni-cile-konfigurace-vykonu-casovana-hromadna-zbran/]

​5G Fázované Anténní Pole jako Smrtící Radar

Dobře, pojďme to prolomit, řekněme lidem, co to opravdu je. 5G je přenosové zařízení (frekvence, energie, DEW) Je to kus masivní bestie. Toto jsou nepojistitelné vysílače. Dobře se na ně kluci podívejte. Očividně všude je docela pár odborníků, kteří chtějí vidět více podrobnosti o vysílačích a čipsetech. Dobře se podívejte chlapci. Toto je kontrolní řídicí systém, masový radar, zde je anténa, vidíte, co to je fázovaná tylová anténa (phased rear antenna). Toto je pro fázované pole. Jak uvidíte, má to disk, nějaké čipy, jeden čip, čipové sety …

​Pošlete ty co Vás Zabijí do Vězení?

Toto je despotický svět, to je co radní v Gateshead vidí … (První Britský soudní Spor 5G – a Lidé vyhráli) řeknu Vám, co si myslím. Pošleme hodně těchto učených hlupáků ze škol … poslal by jste je do vězení? Což by bylo nejjednodušší … Myslím, že vězení je pravděpodobně lepší… Ok to je 5G kluci 5G.

​Úloha Elektřiny v Přírodě

Musíte vzít v úvahu celou úlohu, kterou hraje elektřina v přírodě. Lidské bytosti se nemohou dál rozvíjet stejným způsobem v atmosféře prostoupené ze všech stran elektrickými proudy a zářením. Má to vliv na celý vývoj člověka. Tento lidský život v mýtech o elektřině, zejména o radiatní elektřině je v současné době ovlivněn takovým způsobem, že (lidé) již nebudou schopni porozumět zprávám, které přijímají tak rychle. Účinky mají ztlumit jejich inteligenci. Takové efekty jsou již dnes viditelné. Dokonce i dnes si můžete všimnout, jak lidé chápou věci, které k nim přicházejí, s mnohem většími obtížemi než před několika desítkami let.

Rudolf Steiner 1924

​Není pochyb o tom, že Magnetické Síly mají Přímé Biologické Efekty

Thomas Joseph Brown ředitel vědy, člen Nové Zemské Univerzity (NewEarth University) uvedl následující – Od roku 1924 je naše atmosféra mnohem více prostoupena elektrickými vlnami velmi rozmanitých typů. Není pochyb o tom, že elektrické vlny, elektrické magnetické síly způsobily přímé biologické efekty (The Invisible Rainbow – A History of Electricity and Life). O tomto tématu existují tisíce informací (https://stop5g.cz/studie-ucinky-neionizujiciho-elektromagnetickeho-zareni-a-mikrovln-na-zdravi/). O tom není pochyb. Ale jaké jsou tyto efekty? (https://stop5g.cz/riziko-5g-vedecka-perspektiva/)

​Hustá síť 5G Antén – Chytrá Města, Silnice

Jak na nás působí? A co s nimi můžeme dělat? Můžeme vidět fázi, ve které se dnes nacházíme. Nazývá se 5G nebo pátá generace, což je speciální typ přenosu informací s vysokou hustotou vysílání. (https://stop5g.cz/policejni-skola-sokolov-60-ghz-krevni-srazeniny-dokumenty-z-roku-1948-o-vlivu-mikrovln-na-kyslik-nemoznost-dychat/)

​5G používá stejné Frekvence jako Zbraně pro Kontrolu Davu

Bylo odhaleno, že se ukazuje, že se jedná o stejně vysokou hustotu, která je u zbraní k potlačení davů. [https://stop5g.cz/covid-ma-stejne-priznaky-jako-mikrovlnna-nemoc-test-krve-pred-a-po-expozici-smart-zarizenim-lekarsky-vyzkum/]

​5G Anténa s vysokou rychlostí Dielektrické Čočky

5G je především zahuštění (Chytrá města, domácnost). Což je podstatně více vysílačů v těsné blízkosti člověka. Je to také nelegální a nezákonný vysílač. Což znamená, že se jedná o anténu s vysokou rychlostí dielektrické čočky. (https://stop5g.cz/5g-vysilace-chemicke-nano-vstrikovani-vysoce-prevodova-dielektricka-cockova-antena-3d-mapy-868-mhz-chemtrails-vybaveni-pro-bojiste/).

​5G Anténa Vytváří 3D Mapy a Sledování kohokoliv, kdekoliv

Tato anténa umožňuje 5G vysílačům 3D mapování jejich okolí … Což zahrnuje váš domov. (pásmo blízko bývalé digitální TV, do 1GHz) 868 MegaHertzů je speciálně pro systémy dotazování na bojišti, které těmto signálům umožňují cestovat skrz betonové zdivo. Je to systém pro získávání cílů. Může být sledovat kdokoliv, ať je kdekoli, a proniknout vším, kde může být …

​Drony s výbušninou a rozlišením Obličeje

Stejně jako každé mobilní zařízení v dnešní době má kamery a senzory. A stejně jako vaše telefony a aplikace sociálních médií rozpoznává obličeje. Zde uvnitř jsou tři gramy výbušniny. Takhle to funguje. [O Vás bez Vás, kdy to zastavíte? Kam to necháte zajít? Máte děti?]

​Zabíjet Dronem na Objednávku, stačí Fotka z FB

Viděli jste to? Tato malá věc stačí k proniknutí do lebky a zničení obsahu (podle nich jste jen obsah). Tento systém je extrémně přesný při identifikaci cílů a uzamknutí cílů. Nejen to, může se specificky zaměřit na jakéhokoliv jednotlivce, který by si mysleli, že by se vzbouřili proti systému Nového světového řádu. Objednávka za 25 milionů dolarů toto nyní kupuje. Dost na to, aby se zabila půlka města. ZLÁ polovina (Ty co se nechtějí očkovat???).

​Jaderné Zbraně jsou Zastaralé

Jaderné zbraně jsou zastaralé. Zničte svého nepřítele prakticky bez rizika. Prostě ho charakterizujte, uvolněte roj a buďte v klidu.

Prezident (Trump) 21 Února 2019 tweetoval – Chci technologii 5G a dokonce 6G v USA co nejdříve. Je mnohem výkonnější, rychlejší a chytřejší než současný standard.

I want 5G, and even 6G, technology in the United States as soon as possible. It is far more powerful, faster, and smarter than the current standard. American companies must step up thei efforts, or get left behind. There is no reason that we should be lagging behind on …

Donald J. Trump – @realDonaldTrump 21 Feb 2019

​Vlády nepracují pro Lidi, Lidi musí převzít Zodpovědnost

V dnešním světě je mnoho lidí, kteří si myslí, že jejich vláda pracuje pro jejich větší dobro, ale oni nepracují… (Trump naléhá na Američany, aby dostali vakcínu COVID v exkluzivní Fox News 17.3.2021 – https://www.youtube.com/watch?v=UM9JvYjPW6o&t=10m7s)

​Proč skoro nikde nemluví o 5G?

Ve světě umísťují mnoho kouřových clon, aby mohli dělat jejich špinavou práci za zavřenými dveřmi (Proč na rovinu neřeknou o spojení 5G, Nanotech a vakcín???). Prezident Trump se nijak neliší (President Trump: 5G is a race we will win https://www.youtube.com/watch?v=trzlirgXbac ) od kohokoli, kdo nastoupil do úřadu. Ti, kteří dnes nastoupí do úřadu nejsou zvoleni ve volbách …

​Volby se již dlouho Falšují – Řešení a Kopné Právo

Zvolení politici jsou vybráni k tomu, aby vykonávali konkrétní práci pro systém nového světového řádu, který přichází a který byl vyvinut Římským klubem.

Volby se falšují … Volby mají být otevřené. Všichni mají vidět, jak kdo hlasoval – KOPNÉ PRÁVO. Proč každý má vidět moji zdravotní dokumentaci a nevidět jak jsem volil?

​Na Ovládání Lidí není Potřeba Čip, stačí Vaše DNA, Vaše Frekvence

A v tomto systému NEBUDE potřeba instalovat ani počítačové čipy do myslí lidí nebo do čela, jak jsou mnozí učeni, nebo do ruky, aby je vystopovali … (https://stop5g.cz/5g-nepotrebuje-cip-biokodovana-dna-rezonancni-frekvence-k-ovladani-jedince-v-matrixu-amazon-blackops-kontrola-mysli-google-kvantovy-superpocitac/ ).

5G nepotřebuje Čip – Biokódovaná DNA Rezonanční Frekvence k ovládání jedince v Matrixu

​Vatikán, Znak Šelmy a Kalich Hořkosti

A donutili je proti jejich vůli uctívat papeže při jeho nedělích. Mají vše, co potřebují na místě (5G antény,nanotech), aby dělali přesně to, co chtějí udělat. Jak vidíme, světoví vůdci jsou spojeni se zlým cílem Vatikánu zotročit všechny a zabít kohokoli, kdo by uvažoval obrátit se proti jejich systému. kdokoliv, kdo se jim nepodrobí, nebude moci nakupovat a prodávat, dokud nebude uctívat šelmu a jeho obraz. Jenom lidé toto změní.

Znak Šelmy a čipující se Švédi (2019)

​Karma je Zdarma a Zneužívané Děti

Třetí anděl je následoval a říkal hlasitým hlasem, jestliže někdo uctívá šelmu a její obraz a přijme její značku do svého čela nebo do ruky, vypije víno Božího hněvu, které se vylije beze směsi do poháru jeho rozhořčení (Karma je zdarma). Bude mučen ohněm a sírou v přítomnosti svatých andělů a v přítomnosti Beránka (zneužitých dětí). Dým jejich muk stoupá vždy a napořád a nemají odpočinek ve dne ani v noci. Ti, kteří uctívají zvíře a jeho obraz a kdokoliv přijme znak jejího jména.

​Živý člověk – Občan v Odporu

A kdo jsou ti, kteří nepřijmou znamení šelmy? Následující verš nám to říká – Zde je trpělivost svatých, kteří dodržují Boží přikázání a víru v Ježíše, pokračování příště …

více na https://stop5g.czhttps://vlnovagenetika.czhttps://t.me/Stop5G_czhttps://rumble.com/user/Stop5Gcz

Pro náš ROD, RODinu, náROD, příRODu a úRODu. Děkujeme za pomoc.

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP