Zvláštní Dodatky – Skrytá Historie – Díl Druhý

William Tompkins

Poprvé můžeme mít svobodu v historii lidstva. To je naše super vědomí. . . je v tomto stavu, v jakém je teď.

Co je zpráva?

Soustřeďte se na zvýšení své služby pro ostatní a více milujte sebe a všechny, abyste zvýšili svou úroveň vibrací a vědomí. Naučte se odpouštět sobě i ostatním (uvolňování karmy). Odpouštějte, ale nezapomínejte, mějte vše ve vědomí. Tím se změní vibrace planety, zvýší se sdílené vědomí lidstva. Měnit jednu osobu v jednom čase – i když jste vy ta osoba. Zacházejte se svým tělem jako s chrámem, přejděte na vysoko vibrační stravu, která nám v tomto procesu pomůže.

Nad majestátností (Above Majectic)

Co je varování?

Tato zpráva obsahuje varování. Bytosti se v minulosti pokusily tuto zprávu doručit již třikrát, ale lidstvo ji zdeformovalo. Dali jasně najevo, že se tato informace NEMÁ stát kultovním nebo náboženským hnutím, ani nikým, kdo by se dostal před zprávu nebo povýšil na guru, jinak budete čelit následkům. Každý by se měl tohoto chování vyvarovat a být zodpovědný.

Reaganova Mimozemská řeč k OSN, 21 září 1987Možná potřebujeme nějakou vnější univerzální hrozbu (COVID ???). Občas si říkám, jak rychle by naše rozdíly po celém světě zmizely, kdybychom čelili mimozemské hrozbě, která je mimo tento svět. A přesto se vás ptám, jestli už mezi námi není mimozemská síla. Co by mohlo být víc mimozemské k univerzální aspirací našich lidí, než válka a hrozba války – Reaganova Mimozemská řeč k OSN Projev prezidenta Reagana k OSN, 21 Září 1987
President Reagan’s Address to the United Nations in New York City, New York, September 21, 1987
https://www.youtube.com/watch?v=dJ-mf8agFP0 (29:27)
Třetí říše – UFO – Torus – Červí díry – Antarktida – Ahnenerbe

NIKOLA TESLA

Je zajímavé, že Tesla nejen vynalezl UFO, nebo IFO, jak se tomu říkalo, ale oficiálně jej patentoval, což NSA po jeho smrti později klasifikovala. Tato informace poskytuje další důvěryhodnost historii tajného kosmického programu nabízené mnoha informátory a zasvěcenci.

Nikola Tesla IFO - Gyro osa a směr tahu - 369
Nikola Tesla IFO – Gyro osa a směr tahu – 369

„Kdybyste věděli jen o velkoleposti 3, 6 a 9, měli byste klíč k vesmíru.“

Nikola Tesla vynálezce, fyzik, elektroinženýr, humanista 1856 – 1943

Tesla podal žádost o patentování zvláštního letadla, které nazval „první létající talíř na světě“

První umělé UFO na světě. Metody použité při návrhu létajícího talíře odpovídaly popisům těch, kteří prohlašovali, že viděli do vnitřku UFO: s diskoidním kondenzátorem s dostatečnou velikostí, aby poskytl dostatečný tah k letu, zatímco jiné malé kondenzátory umožňovaly řídit směrový létající talíř, ke kterému se přidal gyroskopický stabilizační systém a elektrický „pohon“. A pokud to všechno nestačí, Tesla měl víc; Vnitřek lodi byl vybaven plochými obrazovkami a externími videokamerami pro slepá místa pilotů. Teslovo UFO má oči a ty byly vyrobeny z elektrooptických čoček uspořádaných do kvadrantů, což pilotovi umožnilo vidět vše. Obrazovky a monitory jsou umístěny na konzole, kde prohlížeč může pozorovat všechny oblasti kolem vozidla, a Teslův neuvěřitelný vynález obsahoval zvětšovací čočky, které mohly být použity bez změny polohy. V podstatě se jedná o neuvěřitelně dobře navržené letadlo, které bychom dnes dokázali vyrobit. Nebo jsme již postavili? Co se stalo s tímto vynálezem? Proč neletíme do vesmíru s Teslovým neuvěřitelným vynálezem?

Nikola Tesla @ létající talíře / Nikola Tesla @ flying saucers

A jak IFO funguje, a jak to postavili?

Dneska máme protiběžná kola, které se pohybují ve směru hodinových ručiček a další proti směru hodinových ručiček, měli jsme kondenzátory, měli jsme malé magnety, a měli jsme to, co se nazývá Utron, to je Dvojitý Tetrahedron, dva kornouty od zmrzliny s otevřenými konci dohromady, takže dostanete tvar diamantu a my jsme měli dvanáct z nich kolem obvodu plavidla a měli jsme 12 magnetů tvaru podkovy kolem koruny, takže když jste se začali otáčet a protisměrné otáčet, tyto utrony procházely polem, které fungovaly jako generátor a kondenzátor dohromady a oni vytvořily spoustu energie, která není nutně elektrická energie, tato vibrační síla, když se dostane do rezonanční frekvence vašeho okolí, zruší vše, co se dostane do nulového bodu a jakmile dosáhnete nulového bodu, můžete jít kamkoliv chcete a máte vlastní silové pole kolem plavidla, jste jedno tělo se strojem.

Vesmírný program v Antarktidě

Antarktický program byl řízen německými tajnými společnostmi (The Thule Society, The Vril Society) spíše než nacistickou SS.

Projev prezidenta J.F. Kennedy – Tajné společnosti
Prezident John F Kennedy Secret Society Speech verze 2
“Poslechněte si tento neuvěřitelný zvukový záznam projevu JFK před Americkou asociací vydavatelů novin, kde varuje tisk před tajnými společnostmi, které jsou skutečnou mocí v globálních záležitostech.”

Los Angeleský nálet 24. a 25. února 1942 otevřel bezprecedentní kapitolu vývoje amerického námořnictva. V reakci na tento incident byl vyvinut tajný výzkumný program, jehož cílem bylo zjistit proveditelnost exotických technologií antigravitačního pohonu. Kromě toho bylo hodně námořníků nasazeno v Evropě v nacistických okupovaných zemích, aby se dozvěděli o pokročilých programech německých létajících talířů, a zjistili, že nacisté dostávali pomoc od dvou mimozemských skupin s velmi odlišnými agendami.

The New York Times -14. Dez 1944 - Plovoucí Záhadná Koule - Nová Nacistický Letecká Zbraň - UFO
The New York Times -14. Dez 1944 – Plovoucí Záhadná Koule – Nová Nacistická Letecká Zbraň – UFO
Nejvyšší velitelství, Spojenecká Expediční Síla, 13. prosince – Nová německá zbraň se objevila na západní vzdušné frontě, dnes oficiálně zveřejněna.
Letci amerického letectva hlásí, že se setkávají s různými barevnými sférami ve vzduchu nad německým územím. Sféra se objevuje jednotlivě nebo ve shlucích.
Reptilští mimozemšťané pomáhali Němcům založit vesmírný program v Antarktidě – V tomto exkluzivním rozhovoru s bývalým tajným agentem amerického námořnictva Williamem Tompkinsem, který odhalil, jak Reptilští mimozemšťané pomohli nacistickému Německu lokalizovat velké jeskyně v Antarktidě, což pak by bylo použito jako základna pro nacistické nejpokrokovější letecké programy. Podle Tompkinsa se americké námořnictvo dozvědělo od špionů zabudovaných v nacistickém Německu, že nacisté použili tyto skryté antarktické základny ke spuštění vesmírných misí na Měsíc, dalších planet v naší sluneční soustavě a nejvýznamněji do vzdálených mezihvězdných míst.

William Tompkins

Tompkinsův příběh začíná v roce 1932, když mu bylo pouhých devět. Říká, že ho jeho otec odvezl do hlubinných vlnolamů námořnictva v Long Beach v Kalifornii, kde tak zahájil první z mnoha veřejných prohlídek letadlových lodí, bitevních lodí, křižníků a torpédoborců, které byly ukotveny. Veřejnost nemohla fotografovat lodě, protože umístění zbraní a radarové konstrukce byly stále klasifikovány.

Nesprávné Informace na Univerzitách a William Tompkins

Tompkins měl fotografickou paměť a říkal, že chodil po lodích a dělal si poznámky o tom, co pozoroval, a brzy poté začal reprodukovat zmenšené modely.

William Tompkins - Námořní Kosmická Loď - Douglasův Letoun - Pokročilý Design 1954 - Námořní Žádost
William Tompkins – Námořní Kosmická Loď – Douglasův Letoun – Pokročilý Design 1954 – Námořní Žádost

Po dobu 12 let začínajíc v roce 1951, William Tompkins (zemřel 21. srpna 2017, ve věku 94 let) pracoval na výše uvedené tajné pokročilé kosmické lodi v rámci společnosti Douglas Aircraft Company. Tompkins navrhoval kilometrovou antigravitační kosmickou loď tajně vyžadovanou USA Námořnictvem. Tompkins se přihlásil, aby odhalil tajné projekty, na nichž pracoval ve své vydané autobiografii, Vybrán Mimozemšťany: Můj život v tajném světě UFO a nordických tajemníků.

Poté, co byly jeho počáteční návrhy kosmických dopravců dokončeny na počátku 60. let, Tompkins tvrdí, že vypracování podrobných architektonických plánů trvalo téměř deset let, což poté umožnilo zahájení oficiální výstavby. V důsledku toho byla stavba zahájena v 70. letech 20. století a první operační kosmické nosiče byly rozmístěny v 80. letech v rámci vysoce klasifikovaného vesmírného programu nazvaného Solar Warden.

MĚSÍC JE MIMOZEMSKÉ VELITELSKÉ CENTRUM – Za prvé, není to náš Měsíc – Za druhé, není to Měsíc. Něco je špatně s měsícem, protože na rozdíl od větčiny co astronomové, kterým se podařilo něco najít, MĚSÍC NEROTUJE. Našli další hvězdy blízko nás s planetami s měsíci co se neotáčejí. Je to tam zaparkované. Je to velitelské centrum pro region. Někdo na těchto planetách žije také? Jsou to reptiliáni, šedí nebo jsou to lidé?

Tompkinsovo prohlášení potvrzuje svědectví dalších informátorů o kosmických programech, které uvádějí, že program Solar Warden začal fungovat v 80. letech za prezidenta Reagana.

Podle údajů Tompkins bylo v 80. a 90. letech 20. století pro americké námořnictvo postaveno osm bojových skupin kosmických lodí. Tompkins obsahuje ve své autobiografii několik dokumentů.

Jeho příkazy k misi potvrzují, že byl oprávněn pracovat jako „diseminátor výzkumu a informací o letadlech“. To je přesvědčivý dokumentární důkaz, že balíčky, které měl Tompkins na sobě, obsahovaly utajované zpravodajské informace o pokročilých návrzích letadel, mezi něž patří i ty, které byly vyvinuty v nacistickém Německu.

Kromě dokumentů uvedených v jeho knize existuje další potvrzení zázemí od společnosti, kde Tompkins v pokročilých leteckých programech pracoval. Zaměstnání Tompkinse ve společnosti Douglas Aircraft v letech 1950 až 1963 ověřil další bývalý zaměstnanec společnosti Douglas Aircraft Company, Dr. Robert Wood.

Nacisti a Vyspělá Technologie na Antarktidě

Dokumenty a prohlášení admirála Donitze dále podporují Tompkinsovo tvrzení, že nacistickému Německu se podařilo lokalizovat a vybudovat podzemní zařízení pod antarktickým kontinentem. Dlouhá cesta pod antarktickými ledovými pláty, kterou německá podmořská flotila musí projet, aby se dostali do těchto jeskyní, dává Tompkinsovi uznání, že reptilští mimozemšťané dali nacistům informace nezbytné k nalezení skrytých antarktických jeskyň a pod ledem průchody a způsob, jak je dosáhnout.

V této třetí a poslední části této série rozhovorů s Williamem Tompkinsem a Dr. Robertem Woodem diskutujeme o studiích prodloužení života; výzkum TRW a telepatická mimozemská pomoc, kterou dostávali od Modrých – nemělo by se zaměňovat s Modrými Aviany od Corey Goode; Billův život a práce na námořním letišti na Severním ostrově během druhé světové války a také jaké to bylo pracovat s admirálem Rico Bottou, propojovat se s námořními agenty, získávat od nich technologická data a šířit balíčky pro obranný průmysl,, do vysokých škol a námořních výzkumných zařízení.

Tompkins: Všechno, co říkáte, je lež

Lidé se obecně nechrání a nevědí o nebezpečích dravých druhů ET, a proto je nezbytné, aby ti, kdo to vědí, chodili na veřejnost se svými znalostmi a varovali ostatní – protože to neznamená vinu. Tompkins také nabízí svůj názor, že všichni nedávní američtí prezidenti (včetně Obamy) byli Reptiliáni, kteří by mohli změnit svou podobu – ale že Donald Trump není jedním z nich.

William Tompkins - Za prvé, není to náš Měsíc - Za druhé, není to Měsíc
William Tompkins – Za prvé, není to náš Měsíc – Za druhé, není to Měsíc

William Tompkins rád během svých rozhovorů říkal, že „všechno, co vám bylo řečeno, je lež“. Tvrdil, že mnoho systémů a věd, které sledujeme, jako je astronomie, medicína atd., tak do nich byly nasazeny lži, aby nás oklamaly. To svědčí o jeho tvrzení, že každá vláda na Zemi je právě teď pod nějakou plazí kontrolou. Zda se ukáže, že je to pravda nebo ne, je třeba ještě vidět, ale v mnoha oblastech života již bylo odkryto tolik podvodů, že je nejmoudřejší zůstat této možnosti otevřený.

WILLIAM TOMPKINS: VYBRÁN MIMOZEMŠŤANY – PRVNÍ ČÁST
William Mills Tompkins je jedním z nejdůležitějších svědků, který odhalil podrobnosti o Tajném Vesmírném Programu a o lidských interakcích s ET. Podrobně popisuje německé spojenectví s Reptiliány, infiltraci NASA těmito bytostmi, jakož i pozitivní příspěvek severských zemí k našemu tajnému vesmírnému programu po celá desetiletí, přinejmenším od 20. let a možná i dříve.

Deník prezidenta Reagana.

Záznam pro úterý 11. června 1985 (strana 334) zní:

Oběd s 5 špičkovými vědci z vesmíru. Bylo to fascinující. Vesmír je skutečně poslední hranicí a některé věci z vývoje v astronomii atd. jsou jako sci-fi, kromě toho, že jsou skutečné. Dozvěděl jsem se, že naše kyvadlová kapacita je taková, že by mohlo obíhat po oběžné dráze okolo 300 lidí.

Ronald Reagan

I kdyby všech pět raketoplánů vzlétlo plně naloženo, nebylo by možné umístit a udržet 300 astronautů na oběžné dráze. Odhalil Reagan existenci vysoce utajovaného vesmírného programu, který by mohl pojmout stovky astronautů na oběžné dráze?

Dne 23. března 1993, na technické konferenci v Los Angeles, Dr. Ben Rich, bývalý generální ředitel společnosti Lockheed’s Skunkworks, ukázal snímek s černým diskem zamířeným do vesmíru a řekl:

“Nyní máme technologii, abychom odvezli ET domů.”

Dr. Ben Rich

Od roku 1985 do roku 2002 byl vesmírný velitel zodpovědný za vesmírné operace americké armády. V červnu 2002 se vesmírné velitelství spojilo s dalším funkčním velením – strategickým velením, které je odpovědné za řadu kosmických, družicových, raketových, jaderných a zpravodajských činností.

Historie tajného vesmírného programu letectva

21. května 2019 proběhlo oficiální vydání tajného vesmírného programu letectva USA: Přesunutí aliancí ET a vesmírných sil.

  • Představení nové éry ze zpětného inženýrství několika mimozemských plavidel ve 40. letech 20. století.
  • Tajné dohody s odtrženou německou kolonií v Antarktidě (Čtvrtá říše) a různými mimozemskými skupinami v 50. letech 20. století.
  • Její spoluúčast v německé infiltraci NASA a vojensko-průmyslového komplexu v 60. letech 20. století.
  • Vývoj tajných vesmírných stanic počínaje sedmdesátými léty.
  • Nasazení letek disků, trojúhelníků a obdélníkových plavidel v 80. a 90. letech 20. století.

Po objevení v roce 2016, že byli oklamáni hlubokým státem a jejich temnými spojenci Čtvrté říše, učinili vůdci leteckých sil okamžité rozhodnutí o přesunutí aliancí a přerovnali svůj skrytý vesmírný program s mimozemsky vypadajícími lidmi. To vedlo k odvážným krokům letectva, které americké veřejnosti odhalily existenci svého arzenálu kosmických lodí.

Patent – US20190295733A1 – Plazmové Kompresní Fúzní Zařízení – Salvatore Pais – HEEMFG

Ted Cruz říká, že Amerika potřebuje kosmickou sílu pro ochranu před vesmírnými piráty

Odtajnění Tajného Vesmírného Programu – Salvatore Pais – Vesmírné, Průlomové Patenty – HAUC – Hybridní Letecké, Kosmické a Podvodní Plavidlo – Nová Generace Počítačů – Neztrátový Přenos Energie

Corey Goode

Nejvíce utajovaný vesmírný program, který v současnosti existuje, se podle informátora Corey Goode objevil na základě tajného spojenectví mezi nacistickým Německem a plazími mimozemšťany. Ve svém Kosmickém odhalení Goode vysvětlil původ „Temné flotily“ jako tajného vesmírného programu, který založili německé tajné společnosti a nacistická SS v Antarktidě v době druhé světové války.

Temná flotila pracuje společně s drakonskými vesmírnými bojovými flotilami v mezihvězdném dobytí. Bílý královský Draco disponoval vysoce rozvinutými psychickými schopnostmi.

Goode nedávno řekl, že temná flotila měla rozhodující technologickou výhodu oproti všem ostatním vesmírným programům, zejména programu Solar Warden, který byl založen americkým námořnictvem v 80. letech.

Plazi mají s námi spoluzávislý vztah tam, kde jsou násilníci. Měli by se také učit skrze tento proces – své super vědomí.

Skutečným účelem kosmické síly bude veřejně odhalit jedno z největších tajemství ohromujícího arzenálu letectva exotických kosmických lodí, nekonvenčních zbraní a technologií které ohromují mysl shromážděných za více než sedmdesát let od svého oficiálního vzniku v roce 1947.

Život uvnitř Země – Leonhart Euler a Dutá Země

Galaktické supervlny a studium práva jednoty

Bylo zjištěno, že vlny byly vytvořeny z mraků „vibračních energetických částic“, tyto částice ovlivní naše Slunce, Zemi a Lidstvo způsobem, který vede k hlubokým změnám. Samotné lidské vědomí je přímo ovlivněno a vede buď k našemu rychlému vývoji do vyspělé globální společnosti, nebo ke globálnímu sebezničení, jak se zřejmě stalo víckrát v minulosti.

Zažíváme alternativní realitu? A máme falešné vzpomínky? Jsou to účinky cestování časem?

Podle nezávislých zdrojů se Země pohybuje do oblasti galaxie, která vede ke zvyšování kosmických energií dopadajících na naše slunce a mění tak lidskou DNA. (4 Šroubovicová DNA – G-Kvartet DNA – 4G DNA – Přepsání Biologických Učebnic – Vliv Frekvence – Kymatika) Předpokládá se, že to povede k mnoha změnám v lidské společnosti, včetně hlavních odhalení pokročilých technologií, programů tajného vesmíru a mimozemského života a života uvnitř země.

To naznačuje, že velmi brzy zažijeme plnou sílu těchto vln, které vynesou to nejlepší nebo nejhorší z celého lidstva v závislosti na tom, jak jsme dobře připraveni.

Cyklus katastrof Země – Galaktická supervlna
Podívejte se na celou sérii: https://www.youtube.com/playlist?list…
Webové stránky Dr. LaViolette: https://starburstfound.org & https://etheric.com Relevantní dokumenty: https://etheric.com/Downloads/glacier… https://www.sciencedirect.com/science… https://link.springer.com/article/10…. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/a…

Následuj nás / Follow us

Jeden komentář u “Zvláštní Dodatky – Skrytá Historie – Díl Druhý”

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP