Masový Experiment 5G: Velké Sliby, Neznámá Rizika

Na cestě je revoluce. Je to revoluce 5G, i když někteří říkají, že to bude více jako experiment, který ovlivní miliardy lidí.

Masový experiment 5G: velké sliby, neznámá rizika – The 5G mass-experiment: Big promises, unknown risksStudie: Účinky Neionizujícího Elektromagnetického Záření a Mikrovln na ZdravíČtvrtá průmyslová revoluce – 5G – Transhumanismus – Mikrojehlová náplast – Vakcíny, Testy Covid-19 mRNA – Hydrogel – Luciferáza a NanoTech nebo Šišinka, DMT, Duše a Duch?

5G znamená 5. generace mobilních služeb. Internet bude rychlejší než kdykoli předtím: stahování filmu ve vysokém rozlišení bude trvat pouhé sekundy.

Do roku 2025 plánuje Evropská komise pro všechny městské oblasti na celém kontinentu mít bezproblémové pokrytí 5G.

To umožní nový věk v Internetu věcí: Inteligentní auta bez řidiče a inteligentní nemocnice. Chytré ledničky, kávovary a dokonce i dětské plenky.

Co se však občanům neříká, aby se tak stalo je to, že bude přidáno nespočet nových antén: v našich čtvrtích, v našich pracovištích, dokonce i v našich domovech.

Jsou mobilní komunikace nebezpečné?

Vědecká komunita je rozdělena: Někteří odborníci tvrdí, že jsou bezpečné. Jiní mají vážné obavy (Studie: Riziko Potratu a Netermální Radiace Magnetického Pole).

V roce 2011 WHO klasifikovala elektromagnetická pole spojená s mobilními telefony jako „možná karcinogenní pro člověka“.

A studie zveřejněné v roce 2018 to ukázaly. Když byly krysy vystaveny takovým polím zvyšovalo to riziko určitých typů rakoviny.

I mezi těmi, kteří věří, že technologie je bezpečná, mnozí připouštějí, že je zapotřebí více studií. A pro 5G neexistují téměř žádné studie.

Samotné telekomunikační společnosti si všimly toho, že „Elektromagnetické signály mohou představovat zdravotní rizika“

Proč tedy Evropská komise a naše vlády zavírají oči? Citují pokyny stanovené nadnárodními vědeckými orgány.

Investigativní Evropané (INVESTIGATE EUROPE) však zjistili, že tyto orgány jsou uzavřené kluby: lidé s nesouhlasnými názory nejsou zváni.

Významný počet zúčastněných vědců obdrželi financování od společností s právními zájmy v zavádění 5G.

Neexistuje žádná společnost bez rizika. ostatní věci, které konzumujeme, jsou také škodlivé pro naše zdraví od alkoholu po nezdravé jídlo. Ale pokud nechcete hamburger, můžete se hamburgerům jednoduše vyhnout.

U 5G neexistuje žádné odhlášení.

WHO podvod, který nás stojí Zemi. Jste připraveni se rozloučit?

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP