Dr. Lee Merritt – Otrava Zářením

Frekvenční Toxicita a Mladí Nemocní Lidé

Začínám vidět lidi, kteří jsou mladší lidé, kteří jsou nemocní něčím.

Jestliže se podíváte na to, co víme například o elektromagnetické frekvenční toxicitě. Tak je k nerozeznání od COVID, od toho co nazývají COVID.

Dr. Lee Merritt – Otrava Zářením

Virus je Výměšek Toxické Buňky

Idea je, že nemáme pěkný virus, bylo nám řečeno, že je tady virus, řečeno že je hrozný. Řečeno mnoho věcí, které nejsou prokázány.

Elektromagnetické Frekvence a Pandemie

Ale my víme něco o elektromagnetické frekvenci a historii za pandemií 1918, za různými virovými pandemiemi v minulosti. Co se stalo?

Když jste v elektromagnetickém poli, Váš metabolismus závisí na tom mít elektronový transportní řetězec v mitochondriích. Mitochondrie jsou malé části Vašich buněk, jsou jako pece, které produkují výkon z jídla.

Symptomy nemoci z ozáření jsou přesně stejné jako hrozná chřipka

Když narušíte tento elektronový řetězec jen malinko, narušíte tím Vaši schopnost optimálně metabolizovat jídlo. To je v základu to co stane, když jste otráven z radio frekvenční radiace, neionizující radiace.

Mikro a Makro Proudy – Zlo je v Detailu

Je zajímavé, když jdete zpátky… Mám svou rodinu plnou elektroinženýru, oni si všichni myslí, že jsem trochu blázen. Pracují v makro měřítku. Ale je pravda, že když pracujete s mikro, nano s velmi malým proudem, který jde skrz, tak tento proud způsobí tuto změna. Nevezme to hodně.

V roce 1918 Nepotvrdili Přenos Chřipky

V roce 1918 to je velmi zajímavé, což jsem zmínila dříve. Nikdy nepotvrdili přenos chřipky. Zkusili všechno. Udělali věcí jako, omlouvám se že to říkám, ale vzali sopel (hleny), odpad z nosu a plic a dali ho do zdravých lidí a nemohli je nakazit. Také doslova vzali hleny, očistili je, aby v základě udělali malé koncentrované částice a toto injekčně vpíchli do dobrovolníků. Oni nedostali chřipku. Udělali to také s koňmi. Ale nemohli to přenést z koně na koně. Co se to tu děje?

5G Technologie a Indukce Koronaviru do Kožních Buněk

Tzv. Španělská Chřipka Začala v USA na Vojenské Základně

Je zajímavé, že to nazýváme „Španělská chřipka“. Proč to děláme? Protože to nezačalo ve Španělsku. Začalo to ve Fort Riley Cansas, na Námořní rozhlasové škole v Massachusetts. A co se tam stalo? Trénovali jsme tam skupinu vojenských mužů, aby šli přes moře. Byli mezi nimi lidé s telegrafy, kteří se učili morseovku.

Telegrafická nemoc má Podobné Příznaky jako COVID

V roce 1918 bylo to poprvé, kdy lidi skutečně poprvé byli přerušeni elektrickým signálem, střídaným proudem. A co se stalo dokonce ještě předtím. Nazývali jsme to telegrafickou nemocí. Operátoři telegrafu jakmile si zapnuli telegrafické linky, začali být nemocní. Neumírali plně, ale začali být nemocní po celém světě.

1918 Rezonuje s Tím co se děje Dnes s COVID

1918 se Potkaly 4 Věcí

 1. Měli jsme operátory telegrafu, kteří se trénovali v Riley Kansas.
 2. Bylo to také poprvé, kdy jsme dali naší armádě baterii vakcín, předtím něž jeli přes moře do války.
 3. Měli jsme lék, který byl podáván nevhodně, říkalo se mu aspirin.
 4. Masky

S COVID Dnes se potkaly 4 Stejné Věci

 1. Zavádění 5G, Začalo ve Wuhan (10 000 5G antén)
 2. COVID Vakcína
 3. Špatná Diagnostika a Léčba
 4. Masky

Bayer ztratil patent a přesvědčovali doktory skrz MMA, aby ho používali kdykoliv při horečce. Máme tyto pamětní knihy z roku 1918 které ukazují, jak doktoři jen pumpovali hory aspirinu do těchto mladých rekrutů. Ani byli nemocní tzv. chřipkou. Nakonec jsme poslali patology z vojenských sil, kteří udělali pitvu na těchto lidech v roce 1918. A co našli byly krvavé plíce. Krváceli do plic. Znovu, zánět a předávkování aspirinem. Něco z toho vysvětluje, mnoho lidi umřelo.

Před Telegrafem nebyla Velká Toxicita a Lidé Neměli Sezonní Chřipku

Dr. Lee Merritt dále zmiňuje, že většina lidí si neuvědomuje, že předtím, než b

 • Dr. Lee Merritt dále zmiňuje, že většina lidí si neuvědomuje, že předtím, než byli položeny telegrafní linie. Neměli jsme sezonní chřipku.
 • Chřipka bylo něco co celosvětově prasklo.
 • Chřipka jde ke slovu „vliv (influence)“. Nikdo neviděl na co z čeho to je.
 • Ale věděli, že je se to periodické, protože zpátky v 15, 17 století, bum, možné vypuknutí (chřipky) všude po světě … Pak byla absence po desetiletí. Staly se tehdy nějaké globální katastrofy, co způsobily toxicitu? Zasypaná města hlínou …

A pak se to stalo zase. Myslíme, že 5G je součásti konečné hry. Myslíme, ze nám odvracejí pozornost vším ostatním …

Frekvenční Toxicita a Mladí Nemocní Lidé – Virus je Výměšek Toxické Buňky – Elektromagnetické Frekvence a Pandemie – Mikro a Makro Proudy – Zlo je v Detailu – V roce 1918 Nepotvrdili Přenos Chřipky – Tzv. Španělská Chřipka Začala v USA na Vojenské Základně – Telegrafická nemoc má Podobné Příznaky jako COVID – 1918 Rezonuje s Tím co se děje Dnes s COVID – 1918 se Potkali 4 Věcí

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP