Britská “VNITŘNÍ SVATYNĚ” Moderních Výzvědných Služeb Odhalena – Zneužité Technologie

28. června 2019 – 18. dubna 2010 americká NSA a britská GCHQ poprvé odhalily existenci přísně tajné (ULTRA) dohody o sdílení zpravodajských informací podepsané 5. března 1946, která dodnes řídí jejich zrádnou spolupráci “Five Eyes / Pět Očí” (THE BRITISH “INNER SANCTUM” OF MODERN WEAPONIZED INTELLIGENCE DISCOVERED).

Chemtails – 5G – Nacisti

Obohacování Zpravodajských Služeb

Britští a američtí špioni využili moderní zpravodajské služby k obohacení sebe, svých rytířů, bankéřů, právníků, účetních, propagandistů a válečných korporací prostřednictvím neustálých falešných nepřátel a vymyšlených konfliktů.

Zpravodajské Bratrstvo “Inner Sanctum”

Jejich bratrstvo “Inner Sanctum” složilo “ULTRA přísahu”, že neprozradí ani existenci dohody z 5. března 1945, a jen neochotně dovolilo FBI, aby se k nim připojila.

Freeze vytvořil Nezákonnou Síť Hromadného Sledování ECHELON

Americký generálmajor James E. Freeze, ASA, NSA byl připravován “Vnitřní svatyní” z roku 1945. Vytvořil Echelon, poté ukradl a vyzbrojil vynález společnosti Leader Technologies v oblasti sociálních sítí.

IBM, TICOM, Operace Paperclip

Senior Executive Service (SES) a IBM najaly desítky tisíc německých vědců z Operace TICOM (Target Intelligence Committee spojený s Bletchley Park, který zahrnoval tak0 Operaci Paperclip.

Operace Paperclip, IBM, TICOM, ECHELON a SigInt

Freeze ukradl patent na Sociální Sítě

James Elias Freeze. Freeze byl v roce 1949 přijat do Armádní bezpečnostní agentury USA (ASA) hned po ukončení střední školy. Jeho otec malíř zřejmě opustil rodinu dříve, než bylo Freezeovi osm let. Jeho matka stenografka ho vychovávala, ale ani o jednom z rodičů nikdy nemluvil ani nepsal. Postupně se vypracoval na brigádního generála a velitele ASA. V ASA vytvořil vysoce nezákonnou síť hromadného sledování ECHELON, kterou v roce 2013 poprvé odhalil whistleblower NSA Edward Snowden. V roce 1999 Freeze souhlasil, že se stane ředitelem společnosti Leader Technologies. Seznámil společnost Leader s patentovým zástupcem Jamesem P. Chandlerem III, který se rovněž stal ředitelem společnosti Leader. Tito dva muži uplatnili své podvodnické řemeslo na společnost Leader, aby vylákali kopii zdrojového kódu vynálezu společnosti Leader, kterou okamžitě předali společnosti IBM, která ji volně distribuovala jako údajný “open source” celému Silicon Valley. Na základě této krádeže pravděpodobně nejcennějšího vynálezu v dějinách se zrodila sociální média.

Viz generálmajor James E. Freeze. (21. června 2019). Životopis a časová osa (Major General James E. Freeze. (Jun. 21, 2019). Biography & Timeline).

Pomocí Hardwarové Chyby Tajné Služby mohou Přečíst Všechna Vaše Data

Kontrola nad Globální Komunikací – Signální Inteligence

Je šokující, že tato dohoda poskytla těmto nadnárodním špionům úplnou kontrolu nad globální komunikací, bankovnictvím a propagandou od roku 1946 až do současnosti. Vše vyzařuje elektromagnetické vlny. Signální Inteligence (SigInt) analyzuje tyto vlny a tím se analyzuje a moduluje nejenom komunikace.

Tajná Dohoda Zavraždila Miliony Lidí

Dokonce i existence této dohody byla tajná. Nebyli o ní informováni ani prezidenti a premiéři. Je pravděpodobné, že tato nemravnost zavraždila mnoho desítek milionů duší a dodnes určuje kulturní program našeho světa.

Třetí říše – UFO – Torus – Červí díry – Antarktida – Ahnenerbe

Trumfování sociálních médií speciálním klíčovým kódem

Mezi 11. březnem 1946 a 27. březnem 1946 se v Londýně sešla vybraná skupina britských a amerických špionů, aby naplánovala poválečné provedení dohody z 5. března 1946. Ovládnutí sociálních sítí byl jeden z mnoha projektů.

ECHELON a 5 Očí

ECHELON je souhrnný název používaný pro síť pro sběr a analýzu signálů (SIGINT – signals intelligence) provozovanou jménem pěti signatářských států Bezpečnostní dohody mezi Spojeným královstvím a USA UK–USA Security Agreement (Austrálie, Kanada, Nový Zéland, Spojené království a Spojené státy; AUSCANZUKUS), později známou jako Five eyes.

Co se stane když se všechno zdigitalizuje?
Světové Ekonomické Fórum – Čina – Digitální Koncentrák

Britská “VNITŘNÍ SVATYNĚ” Moderních Výzvědných Služeb Odhalena – Zneužité Technologie – Obohacování Zpravodajských Služeb – Zpravodajské Bratrstvo “Inner Sanctum” – Freeze vytvořil Nezákonnou Síť Hromadného Sledování ECHELON – IBM, TICOM, Operace Paperclip – Freeze ukradl patent na Sociální Sítě – Kontrola nad Globální Komunikací – Signální Inteligence – Trumfování sociálních médií speciálním klíčovým kódem – ECHELON a 5 Očí

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP