Optogenetika – Mozková mřížka a Neuralink – Li-Fi – Nebezpečí 5G LED Světel s Mikročipem – Fototoxicita

Neuralink od Elon Musk (Neuronová síť, Neural Mesh) je spojen se Satelity Starlink

Implantační techniky Rozhraní mozek-stroj (BMI – Brain-Machine Interface), o kterých Neuralink uvažuje, zahrnují:

Optogenetika – Profesor Ed Boyden – Selektivní ovládání Lidí, Neuronů pomocí Světla – Optogenetics (2013) – Docent biologického inženýrství a mozkových a kognitivních věd Ed Boyden vysvětluje optogenetiku a její využití v neurologickém výzkumu.

Cirkadiánní změný pomocí Světla a Rakovina

Richard Stevens, profesor lékařské fakulty na univerzitě v Connecticutu, zkoumá účinky elektrického světla na naše cirkadiánní rytmy.

PProfesor Stevens v roce 1987 navrhl radikálně teorii, že použití elektrického osvětlení, které vytváří osvětlenou noc může způsobit „cirkadiánní narušení“ způsobující změny hormonů souvisejících s rizikem rakoviny. Hromadění důkazů tuto myšlenku obecně podporovalo a dostalo se jí široké vědecké i veřejné pozornosti. Například jeho práce byla uvedena na obálkách populárního týdeníku Science News (17. října 1998) a vědeckého časopisu Cancer Research (15. července 1996).

5G LED Světla

Zařízení LED vyzařují 5krát více Toxického Světla než starší Monitory

Studie provedené na univerzitě Complutense v Madridu ukázaly, že zařízení LED vyzařují 5krát více toxického světla než světlo odražené papírem nebo vyzařované staršími monitory CRT

LED Světla Poškozují Oči

LED světla nebo světelné diody mohou způsobit trvalé poškození sítnice. Výzkumy z univerzity Complutense provedly studii o účincích LED záření a zjistily, že poškozují lidské pigmentové epiteliální buňky sítnice. LED světla mají modrý pruh světla, který je příčinou poškození.

Dr. Celia Sánchez-Ramos, profesorka na katedře optometrie a vidění, Complutense University v Madridu, je spoluautorkou studie, která uvedla, že tento problém se bude zhoršovat. Protože děti používají elektronická zařízení od mladého věku.

Fluorescenční žárovky známé jako CFL šetří energii, ale při vysokých úrovních expozice mohou způsobit rakovinu kůže pro poškození kožních buněk.

5G LED Světlo s Mikročipy

V nové LED žárovce je obvod, který obsahuje mikročip. Světlo je řízeno mikročipy a dává vám falešné světlo. Máte žárovku, která dělá dvojí účel, ale může také vydávat zvuky nebo různé frekvence …

Skynet je 5G – Chytrá Síť

Skynet je 5G. Když 5G přejde do režimu online, bude připojeno vše, co lze připojit, to znamená vaše žárovky, počítač, vaše telefony, nanotechnologie.

LED světla jako Skrytý Nepřítel

Žárovky jsou netušenými nepřáteli, protože mohou vyzařovat frekvenci, která by mohla ovlivnit váš mozek, vaše srdce, tělo, molekuly, buňky, neurony – Optogenetika …

5G LED Pouliční Světla zabijí Hmyz

5G LED Světla jsou velmi nebezpečná pro přírodu, rostliny, hmyz, včely. Kolem těchto pouličních lamp nelítá hmyz. Tyto světla zabijí hmyz, včely …

Chytré Telefony, Tablety, Notebooky a Fototoxicita

Vztah mezi degenerací-poškození sítnice a vystavením světlu je známý od poloviny 20. století. Nicméně v posledních letech příchod nové technologie LED spolu s jejím masivním používáním na obrazovkách elektronických zařízení (smartphony, tablety, notebooky) učinil z fototoxicity velký problem.

Ovládání Neuronů Světlem

Vědci již byli schopni ovládat neurony světlem. Tento proces se nazývá optogenetika. Vědci ji používají k vložení molekul citlivých na světlo do neuronů živých zvířat. Pak jednoduše jejich rozsvícením můžete neurony zapnout nebo vypnout. Můžete donutit myši běhat v kruzích, nebo s tím dělat mnohem víc. Dokonce obnovili pohyb ochrnuté nohy zvířete.

Kvantové Počítače a DNA

Vnější světlo neproniká hluboko do Těla

Optogenetika má své slabší stránky. Vnější světlo nemůže proniknout hluboko do těla. V cestě je prostě příliš mnoho kostí, svalů a další tkáně. Vědci třeba z NEURALINK mohou třeba do člověka implantovat optická vlákna, která dodávají světlo do hlubokých neuronů. Může se použít i vakcína s s fotocitlivým materiálem. Výhodou magnetogenetiky, nebo vlnové genetiky je například to, že nemusíte nic implantovat. Buňky hluboko uvnitř těla mohou být zapnuty pouhým magnetickým (skalárním) polem.

Optogenetika nebo také magnetogenetika jsou podtřídy vlnové genetiky (Wave genetics) Vlnová genetika již má seznam hlubokých zdravotních výsledků (Zdravotní Výsledky Technologie Lingvisticko Vlnové Genetiky). Vlnovou genetiku můžete použít pro dobré nebo špatné věci, totéž platí pro optogenetiku …

Programové nástroje a technika: optogenetika a magnetogenetika – vlnová genetika

Li-Fi – Light Fidelity

Li-Fi (také psaná jako LiFi) je bezdrátová komunikační technologie, která využívá světlo k přenosu dat a polohy mezi zařízeními. Termín poprvé představil Harald Haas během diskuse TED Global 2011 v Edinburghu.

Světlo jsou Data

Li-Fi používá k přenosu dat modulaci intenzity světla. Li-Fi může teoreticky přenášet rychlostí až 224 Gbit / s. Průmysl vždy mluví o rychlosti a ignoruje biologické účinky.

Li-Fi je derivát technologie optické bezdrátové komunikace (Optical wireless communications (OWC)), která využívá světlo ze světelných diod (LED) jako médium k poskytování síťové, mobilní a vysokorychlostní komunikace podobným způsobem jako Wi-Fi.

Zdroje

Neuralink od Elon Musk (Neuronová síť, Neural Mesh) je spojen se Satelity Starlink – Cirkadiánní změný pomocí Světla a Rakovina – Zařízení LED vyzařují 5krát více Toxického Světla než starší Monitory – LED Světla Poškozují Oči – 5G LED Světlo s Mikročipy – Skynet je 5G – Chytrá Síť – LED světla jako Skrytý Nepřítel – Chytré Telefony, Tablety, Notebooky a Fototoxicita – Ovládání Neuronů Světlem – Li-Fi – Light Fidelity – Světlo jsou Data – 5G LED Pouliční Světla zabijí Hmyz

Následuj nás / Follow us

2 komentáře u „Optogenetika – Mozková mřížka a Neuralink – Li-Fi – Nebezpečí 5G LED Světel s Mikročipem – Fototoxicita“

Komentáře jsou uzavřeny.

PAGE TOP