Japonsko Opouští od Rozvoje 5G Sítí kvuli Zdraví Občanů

Japonsko Zastavilo Zavádění 5G

Japonsko opouští od investování do vytváření mobilních sítí páté generace – 5G, je zde obava o zdraví občanů a ze sledování ze strany Číny. Úředníci vyjádřili názor, že vytvoření rychlejšího internetu než dříve je nebezpečné pro obyvatelstvo a může nepříznivě ovlivnit zdraví lidí a produktivitu práce.

Studie Univerzity v Nagasaki poskytuje údaje potvrzující nárůst počtu duševních poruch a únavy u uživatelů vysokorychlostního internetu. Podle vědců, čím více člověk zvládá provádět intelektuální operace za minutu, tím více je náchylný k rozvoji stresu, nepřítomnosti a zvýšení nervového vzrušení.

Ministerstvo zdravotnictví doplňuje své kolegy podporuje a varuje že používání 5G sítí může poprvé snížit průměrnou délku života v zemi za 60 let. Dopad vysokorychlostního internetu je srovnatelný s účinky záření na lidské tělo.

Musíme přemýšlet o zdraví Japonců. Naše země již ekonomicky zrychlila, takže dnes nemáme kam spěchat. Tento stav je nutné stabilizovat. 5G je plná velkého nebezpečí. Takže si myslíme, že nejen my, včera tyto informace potvrdil také americký velvyslanec v Japonsku. Pokud Amerika, Čína nebo země EU jsou připraveny riskovat své lidi v zájmu pokroku, pak tato strategie je pro náš sociální stát nepřijatelná.

Návrh zákona o zákazu mobilních sítí páté generace v zemi již byl předložen japonskému parlamentu.

5G Apokalypsa
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Twitter
Visit Us
Instagram

2 komentáře u „Japonsko Opouští od Rozvoje 5G Sítí kvuli Zdraví Občanů“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *