Čtyři nejčastější Rakoviny, Nádory Korelují s místem kde máme Mobil

​Většina DNA co mají Lidé v sobě je Mikrobiální DNA, 5G ničí tuto DNA 3x rychleji

5G vykuchá mikrobiální DNA uvnitř lidských bytostí, což je náš efektivní operační systém číslo jedna (https://stop5g.cz/elektromagneticke-ucinky-na-mitochondrie/). Takže to nemusí mít ani vliv na lidskou DNA v laboratorních experimentech právě teď. Vzhledem k tomu, že lidské DNA je méně než 1% buněčné DNA v lidském těle. Zbytek buněčné DNA je mikrobiální a víme, že tím dojde k vykuchání mikrobiální DNA. ( Spojení se Zemí – https://vlnovagenetika.cz/revolucni-vysledky-vlnove-genetiky-biologicky-cip-v-nasich-bunkach-tichy-kod-dna-se-pouziva-pro-hyper-komunikaci/). Mluvíme o sejmutí operačního systému lidských bytostí.

Přepis Videa

Bezdrátová radiace vede k neplodnosti, Alzheimeru, poškození DNA – Lidi jako Morčata v 5G Experimentu

​Chemtrails Má vysokou Vládní Prioritu

John Brand. Dobré ráno pane Brand Amanda (občanka USA). Ahoj jak se máte. Snažím se Vás sehnat měsíce. Chlapi zakrýváte nás chemtrails. Ne my vás nezakrýváme, nemáme důvod vás zakrývat. Jasně, že máte důvod zakrývat. Jaký důvod? Vy osobně, byste ztratil Vaši práci, kdybyste mi něco prozradil. Pravděpodobně je nebezpečné jenom o tomto mluvit. Ano. Protože, pracujete pro vysoce postavené. Není to nebezpečné, žádný problém o tom mluvit. Jste občanka, napište stížnost. Je to stížnost v oblasti, kterou NEMÁME pravomoc regulovat.

​5G a Chemtrails jsou propojené přes Metalizované Částice, které Vás Identifikují

Takže spojení mezi chemtrails a 5G. Je to všechno propojené. Metalizované částice umožňují 5G fázovanému poli v zásadě funkci radaru. Umožňuje 5G vás identifikovat. Pak se na Vás dívají, identifikují Vás ve Vašem vlastním domě. 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Po dobu posledních X let jsme byli chemtrailováni, A to je nyní „džin vypuštěný z láhve“ (5G Vysílače – Chemické nano vstřikování – Vysoce Převodová Dielektrická Čočková Anténa – 3D Mapy – 868 MHz – Chemtrails – Vybavení pro bojiště).

Nebezpečí mobilních telefonů a elektromagnetického záření – Dokument CZ dabing

​5G je schopno vidět Částice ve Vašem Těle, Funguje jako Radar

Máme tyto nano částice, které již roky prší na lidstvo. Impregnovaly do našich těl. V lepším případě jen zůstávají uvnitř našich těl. Tyto nano částice, o kterých mluvíme, vytvářejí, budují jakousi schopnost fosforeskující záře (https://stop5g.cz/ctvrta-prumyslova-revoluce-5g-transhumanismus-mikrojehlova-naplast-vakciny-testy-covid-19-mrna-hydrogel-luciferaza-a-nanotech-nebo-sisinka-dmt-du/). Takže můžeme být označeni v našich domech za betonem a ocelí, uvnitř bunkrů, v suterénu, bez ohledu na to, kde jste.

5G a Riziko Rakoviny

​Živá bytost je druh Vysílače a Přijímače – Biologická Anténa

5G (frekvence do 1GHz) má schopnost triangulovat mapu a číst Vás, protože jste jako živá bytost impregnována těmito nanočásticemi, které působí jako druh vysílací a přijímací technologie. Přesně absolutně přesně (Může být Život Digitalizován? – PŘEDĚLÁNÍ LIDSKÉHO GENOMU – Degenerace Rodu, Přírody).

​DNA funguje také Fraktální Anténa

Musíte vzít v úvahu, že DNA funguje také jako fraktální anténa (široké pásmo frekvencí). Je schopna vysílat, přijímat a také zpracovávat signály ve formě rádiových frekvencí (https://stop5g.cz/biologicky-zivot-a-umele-neharmonicke-emp-fraktalni-anteny-v-bezdratove-technologii-zabijeji-cely-biologicky-zivot-rychle-smerovane-vyzarovani-paprsku-v-inteligentnich-antenach-je-5g-smrtici-mrizk/).

​Nové Antény 4G, 5G velmi Ovlivňují DNA

Pak není pochyb o tom, že umělé různé frekvence, jako jsou ty z mobilních věží, a zejména tyto nové typy věží (4G,5G), které mají mnohem vyšší hustotu signálů, mohou nějak narušovat schopnost DNA uchovávat a přenášet biologické signály. Takže toto je jedna úroveň nebezpečí. A jen velmi málo biologů si je vědoma tohoto (vlnovagenetika.cz).

​Bezdrátový Průmysl popírá Zdravotní Důsledky

Kolik úsilí bylo vynaloženo na řešení tohoto zdravotního problému, pro který většina z těchto lidí je tu, tento zdravotní problém. Došlo k oboustrannému dialogu, někdo na tom pracuje, jsou zde nějaké studie k vyhodnocení, které jsou zaměřeny na tuto oblast? – Možná ne každý člověk, který má obavy z legislativy, byl přizván k diskuzi. V pořádku, takže z vašeho pohledu máte pocit, že byl dostatečný, legitimní čas na vyhodnocení dat od opozice co měla? Absolutně. Já bych nevydal něco v co bych nevěřil. Řeknu vám, jak jsem zmínil dříve, a bylo to zde několikrát komentováno v panelu. Toto je skutečně ekonomický problém vývoje. Naše tříleté dítě je doma pobouřeno, když ho vytáhneme z příjezdové cesty a on nemá přístup k Wi-Fi (digitální demence – „Historická Výhra“: Robert F. Kennedy a CHD vyhrává Soudní Případ proti FCC ohledně Bezpečnostních Pokynů pro 5G a Bezdrátové Připojení).

​Každý kdo dá Wi-Fi do škol by měl být Uvězněn

Myslím, že každý, kdo dá do školy Wi-Fi, by měl být uvězněn po zbytek jeho života. Opravdu si to myslím. Tito lidé nejsou způsobilí chodit po povrchu této planety, protože se nepodívali na výzkum. Ať mají jakýkoli popud, nestojí to za genetické problémy, kterým budou rodiče čelit se svými dětmi, když se narodí (Proč některé Země odstraňují Wi-Fi ze Škol?).

​Francie zakázala Wi-Fi ve školách

Francie zakázala Wi-Fi v mateřských školách a vydala varování pro běžné školy, protože zjišťují, že děti mají sníženou schopnost učit se když jsou kolem Wi-Fi. Musí umísťovat varovné značky tam, kde umístili vysílače Wi-Fi.

​Dafna Tachover zrušila Wi-Fi v Izraeli

Jakmile jsem onemocněla, dozvěděla jsem se, že dávají Wi-Fi do škol v Izraeli. V té době jsem byla velmi nemocná, ale nemohla jsem tolerovat myšlenku, že děti ve školách budou stejně nemocní jako já. Po několika měsících korespondence jsem předložila Nejvyššího soudu v Izraeli případ, který zakázal používání Wi-Fi ve školách. Místo toho jsme umístili kabelové sítě.

​Čtyři nejčastější rakoviny, nádory korelují s místem kde máme Mobil – Dafna Tachover

Čtyři nejčastější nemocí, které zabíjejí naše děti, naše mladé, dospělé právě teď jsou nádory mozku,

rakovina štítné žlázy, rakovina varlat, rakovina konečníku. Tedy všude kam dáváme své mobilní telefony. Mnoho našich dětí je nemocných a byli špatně diagnostikováni a týráni.

V lednu 2020 po Šesté Soud v Itálii rozhodl o rakovině z mobilu

​Bezdrátový Průmysl drží Lidi v Nevědomosti

Protože bezdrátový průmysl za posledních 30 let vložil miliardy a miliardy dolarů, aby uvedl veřejnost v omyl pokud jde o účinky na zdraví. A udržuje veřejnost neinformovanou. Provádíme experiment na dětech, vystavujeme děti mikrovlnné radiaci po dobu šesti hodin během každého školního dne. Neměli jsme absolutně žádné studie, které by se zabývaly dlouhodobými účinky radiace na mladé lidi nebo i na dospělé.

​Jasné spojení mezi zvýšeným Elektromagnetickým polem a Autismem

Značný počet výzkumů ukazuje, že vyvíjející se mozky a těla dětí jsou ovlivněny mnohem více než u dospělých. Existují jasné náznaky spojení mezi zvýšeným elektromagnetickým polem a poruchami autistického spektra. Vzali jsme deset dětí s autismem a šli jsme zpět na místo, kde spaly matky, když byly těhotné s těmito dětmi. Porovnali jsme to s místem spánku matek, které porodily zdravé děti. Deset matek v první skupině, deset matek v druhé skupině. Ve skupině autistických dětí jsme zjistili, že měření získané z mikrovlnné expozice byla zvýšena ve srovnání se skupinou děti, které byly normální. Je ovlivněn plod.

Expozice elektromagnetických polí vytvořeným člověkem se stala prvním faktorem, který lze u autismu izolovat a který by mohl předpovědět autismus.

​5G Zavádění bez jediného Testu Zodpovědnosti

Pátá generace bezdrátové technologie nebo 5G, je celosvětově zaváděna bez testování bezpečnosti. Říkám to znovu bez TESTOVÁNÍ BEZPEČNOSTI. Máme vědce, lékaře a ekologičtí organizátoři, kteří říkají, ZASTAVTE TO. Protože pokud jde o účinky bezdrátového záření, věda je v tom.

​Bezdrátová radiace vede k neplodnosti, Alzheimeru, poškození DNA

Bezdrátová radiace může vést k rakovině, k nádorům srdce, nádorům mozku, k poškození DNA. Bezdrátová radiace je spojena s neplodností, autismem, Alzheimerovou chorobou a dalšími … A hádejte všechny účinky, které jsem právě vyjmenoval … to jsou jen některé z účinků, které jsou známé z technologie, která je dnes k vidění.

​5G je Hrozba pro Zdraví

V první řadě musíte vědět, že víme, že ostatní EMF kterým jsme vystaveni, jsou již známé jako zdravotní rizika. V podstatě 5G kvůli své frekvenci, která se bude používat, a kvůli mimořádně vysokým úrovním pulzace, které budou použity, je mnohem větší hrozbou pro naše zdraví než věci, které již máme, což jsou již velmi závažné hrozby pro naše zdraví.

​Pulzní Bezdrátová Radiace je velmi Biologicky Aktivní

Nemluvíme jen o intenzitě, mluvíme také o frekvenci a velmi vysoké úrovni pulzace. Existuje obrovská literatura, která ukazuje, že pulzní EMF které pulzuje velmi rychle nahoru a dolů, jsou ve většině případů mnohem biologicky aktivnější než naše nepulzní EMF. Každé bezdrátové komunikační zařízení komunikuje prostřednictvím pulzací, ale průmysl tento problém zcela ignoruje.

​Lidé jako Morčata v 5G Experimentu

Problém s 5G spočívá v tom, že plánují dat desítky milionů těchto antén všude, aniž by provedli jeden jediný biologický test bezpečnosti. Naznačujete tím snad, že my spotřebitelé jsme morčata, protože ve skutečnosti neprovedli testy, aby viděli efekty v menším nastavení. Myslím, že to není narážka, je to prohlášení. ANO JSME.

Rakovina není hlavní starostí, kterou mám. Jsem opravdu znepokojena počtem spermií a účinky na těhotenství. Kolik lidí ví, že jeden ze šesti amerických párů nemůže mít dítě, když chtějí? Kolik z vás ví, že v loňském roce porodnost v této zemi klesla nejvíce v nedávné historii. O 3% za jediný rok.

​V přítomnosti Mobilu Spermie začnou Plavat v Kruhu a ztrácí Svoje Schopnosti

Lidé se dívají na spermie in vivo, používají mobilní telefony … Normálně by měly spermie plavat a plavat rovně. Ale pokud je vystavíte rádio frekvenčním mobilním vlnám začnou plavat v kruhu.

​Mobilní Telefony poškozují Množství a Kvalitu Spermií

V Austrálii byly provedeny studie, ve kterých odebíraly sperma zdravým mužům a jedna zkumavka byla vystavena záření z mobilního telefonu a jedna zkumavka nebyla vystavena radiaci z mobilního telefonu. Poté byly vyhodnoceny výsledky. Toto je měřítko vitality. Měříme, jak dobře sperma plave. Toto je míra pohyblivosti, mobility. Toto je míra poškození mitochondriální DNA, která mátřikrát větší poškození své DNA pokud byla vystavena záření z mobilních telefonů (https://stop5g.cz/5g-dr-marco-ruggiero-phd-md-fraktalni-antena-dnk-mikrobiom-molekularni-biologie-kvantova-biologie-exosomy/). Údaje o tomto jsou skálopevné. Mobilní telefony poškozují množství a kvalitu spermií.

​Prvních 100 dní Těhotenství Vaše Dítě není chráněno od Radiace

Vaše embryo, Vaše děloha v plodu, kde se Vaše dítě vyvíjí prvních 100 dní ve vaječnících, tak zde vajíčka nemají ochranu. Takže jsou vystaveni maximálnímu riziku radiace. A první měsíc ani nevíte, že jste těhotná. Ani byste nepřijímali preventivní opatření. To je hlavní nebezpečná oblast.

​U druhé Generace se nejvíce projeví vliv Mobilní Radiace

Takže porodíte dceru, ale její vaječníky jsou teď kontaminovány, může být normální, může být geneticky poškozená, ale její vaječníky jsou nejrizikovější, takže když vaše dcera vyroste a otěhotní a bude mít dítě … to je kde jedno z těchto vajíček bude oplodněno a vyjde. Takže skutečná škoda zde budou Vaše vnoučata, to je kde se to ukáže nejvíce …

Čtyři nejčastější rakoviny, nádory korelují s místem kde máme mobil – Jasné spojení mezi zvýšeným Elektromagnetickým polem a Autismem – 5G Zavádění bez jediného Testu Zodpovědnosti – Bezdrátová radiace vede k neplodnosti, Alzheimeru, poškození DNA – Lidi jako Morčata v 5G Experimentu – Mobilní Telefony poškozují Množství a Kvalitu Spermií – Prvních 100 dní Těhotenství Vaše Dítě není chráněno od RadiaceKaždý kdo dá Wi-Fi do škol by měl být Uvězněn – Francie zakázala Wi-Fi ve školách – Dafna Tachover zrušila Wi-Fi v IzraeliVětšina DNA co mají Lidé v sobě je Mikrobiální DNA, 5G ničí tuto DNA 3x rychleji – 5G a Chemtrails jsou propojené přes Metalizované Částice, které Vás Identifikují – 5G je schopno vidět Částice ve Vašem Těle, Funguje jako Radar – Živá bytost je druh vysílače a přijímače – Biologická Anténa – DNA funguje také Fraktální Anténa – Bezdrátový Průmysl popírá Zdravotní Důsledky

Následuj nás / Follow us

PAGE TOP